۲۳ فروردین ۱۳۹۳،‏ ۱۹:۵۷
کد خبر: 81119093
۰ نفر
اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری به 17 تشكل افزایش یافت

تهران - ایرنا - سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری از افزوده شدن سه حزب جدید به این جبهه خبر داد و گفت: تعداد اعضای جبهه پیروان در سال جدید به 17 تشكل افزایش یافت.

«سیدكمال سجادی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: نخستین جلسه پیروان خط امام و رهبری در سال جدید 21 فروردین برگزار شد و عضویت اعضای جدید به جبهه مورد بررسی قرار گرفت.

به گفته وی، جمعیت فاطمیون، جمعیت اسلامی فرهنگیان و جامعه اسلامی جوانان سه تشكلی هستند كه به عضویت جبهه پیروان خط امام و رهبری در آمده اند.

سجادی، رویكرد جبهه پیروان خط امام و رهبری را در سال 93 رایزنی با دیگر احزاب و تشكل های اصول گرا و نیز احزاب همسو با این جبهه دانست.

وی همچنین از تصمیم این جبهه برای تشكل كمیته اقتصاد مقاومتی برای پیگیری تحقق ابلاغیه رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: با توجه به نامگذاری امسال با عنوان اقتصاد و فرهنگ، جبهه پیروان خط امام و رهبری در نظر دارد، موضوع اقتصاد مقاومتی را به طور جدی پیگیری گند.

به گفته سجادی، این كمیته نظر مشورتی خود را در خصوص راههای تحقق اقتصاد مقاومتی به تشكل های عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری خواهد داد.

سیام**2025 *1449