گسترش امكانات فرودگاه چابهار زمينه ساز پيشرفت منطقه و رفاه مردم است

چابهار- ايرنا - مديرعامل منطقه آزاد تجاري صنعتي چابهار گفت: هم افزايي براي بهره برداري بهينه از امكانات فرودگاهي و بهسازي ترمينال فرودگاه بين المللي چابهار زمينه ساز پيشرفت و رفاه مردم منطقه است.

به گزارش روز جمعه روابط عمومي و اموربين الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، 'حامدعلي مباركي' به همراه جمعي از مديران اين سازمان در جريان بازديد از بخش­هاي مختلف پايگاه شهيد برادران دل حامد چابهار در نشست با امير سرتيپ دوم خلبان ستاد 'محمود قلي زادگان' فرمانده پايگاه شكاري شهيد سرلشگر برادران دل حامد، خواهان برنامه ريزي براي هم افزايي دستگاههاي بهره بردار در زمينه توسعه فرودگاه، در راستاي جذب سرمايه گذاري و رفع مشكلات مردم شد.

وي با تقدير از رويكرد دولت تدبير و اميد در بهبود وضعيت معيشت و زيست مردم گفت: استفاده از ظرفيت ها و قابليت هاي اقتصادي، عمراني و گردشگري منطقه و توسعه اين صنايع، يكي از راه حل هاي رفع مشكلات اقتصادي و معضل بيكاري مردم است.

مباركي بيان كرد: نيروي هوايي با توجه به قدمت حضور در منطقه و همچنين فرمايشات مقام معظم رهبري در رابطه با توسعه سواحل مكران نقش بسزايي در اين زمينه دارد.

مدير عامل منطقه آزاد چابهار همچنين با اشاره به چشم انداز و افق روشن و شفاف در زمينه سرمايه گذاري در اين منطقه و مزايا و قابليت هايي كه سازمان منطقه آزاد چابهار براي آماده سازي برخي زيرساخت ها فراهم كرده است، اظهار داشت: بايستي از مواهب و امكانات فراهم شده به بهترين نحو استفاده كنيم تا مردم شاهد بهبود وضعيت موجود و رسيدن به اهداف و برنامه هاي مطلوب باشند.

فرمانده پايگاه دهم شكاري شهيد سرلشكر برادران دل حامد كنارك نيز با استقبال از تعامل و هم افزايي گفت: با عنايت به فرمايشات رهبر معظم انقلاب همه بايستي قدمهايي با سرعت در جهت افزايش سطح كيفي مكران و بويژه سطح زندگي و رفاه مردم برداريم.

امير سرتيپ دوم خلبان ستاد محمود قلي زادگان با اشاره به اينكه بيشتر پروازهاي اين فرودگاده بدليل عدم لايتينگ در روز انجام مي شود، نياز به رشد و توسعه منطقه را مورد تاكيد قرار داد و افزود: با بررسي هاي صورت گرفته ما مي توانيم با تعامل و امكاناتي كه نيروي هوايي دارد نقشي در توسعه منطقه داشته باشيم كه بركاتش شامل حال تمامي مردم مي شود. ك/1

1744 / 653

سرخط اخبار استان‌ها