نرم افزار مديريت مالي و حسابداري شخصي و خانوادگي تلفن همراه در كشور توليد شد

تهران - ايرنا - يك شركت توليدكننده نرم افزارهاي حسابداري و مالي براي تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي و همچنين جهت ترويج فرهنگ مالي و اقتصادي افراد و خانواده ها، به همت متخصصان خود اقدام به طراحي و توليد نرم افزاري قدرتمند جهت انجام و مديريت امور مالي و حسابداري شخصي و خانوادگي بر روي تلفن همراه كرده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادي ايرنا، توسعه حسابداري هر كشور محصول مجموعه اي از روابط داخلي پيچيده بين محيط بيروني، ساختار نهادي و فرهنگ آن كشور است، به طوري كه اختلافات فرهنگي موجود در جوامع را مي توان دليل بر تفاوت هاي فرهنگي موجود در فرهنگ هاي سازماني دانست كه خود عاملي تاثيرگذار بر عملكرد تجاري است و به همين دليل حسابداري كه بخشي از عملكرد تجاري واحدهاي اقتصادي به شمار مي رود به شدت تحت تاثير فرهنگ هاي ملي و سازماني قرار دارد.

از سوي ديگر اساس تكامل جامعه بشري به رشد و تكامل خانواده ها مرتبط است، به طوري كه ايجاد فرهنگ و هنجار و مصرف صحيح منابع بازتابي از فرهنگي است كه در خانواده ها شكل مي گيرد. محدوديت منابع مالي و اقتصادي، لزوم ترويج فرهنگ مالي در تمامي امور به خصوص امور فردي و خانوادگي را ايجاب مي كند. امروزه ترويج فرهنگ مالي يكي از مهمترين عوامل رشد و مديريت اقتصادي جامعه مي باشد كه پايه هاي آن بايد از خانواده شروع شود.

بر همين اساس شركت فناوري اطلاعات پارميس براي تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي در كشور با تلفيق نرم افزار حسابداري و تلفن همراه، و طراحي نرم افزار حسابداري رايگان همراه، موجبات تسهيل در بكارگيري و تسريع در رشد فرهنگ مالي و اقتصادي ميان افراد و خانواده ها را فراهم كرده است.

اين نرم افزار حسابداري همراه از سري محصولات موبايل است كه به همت متخصصان اين شركت توليد كننده نرم افزارهاي جامع مالي و حسابداري و با كوله باري از دانش مالي و نرم افزاري به گونه اي طراحي شده است كه علاوه بر سادگي آن، استانداردهاي حسابداري نيز در آن لحاظ شده است.

مديريت حسابهاي بانكي، صندوق ها، هزينه ها، بدهي ها، طلب ها، مديريت هزينه ها و درآمدهاي هر يك از اعضاي خانواده به تفكيك و ارائه گزارشات متنوع، تنها بخشي از امكانات اين حسابداري همراه است.

اين نرم افزار قابل نصب بر گوشي هاي اندرويد بوده و به صورت رايگان عرضه شده است. همچنين نسخه IOS همراه، مخصوص گوشي هاي آيفون نيز در حال طراحي بوده و بزودي عرضه خواهد شد.

اقتصام**1574**1594