طرح اقتدار نوروزي پليس در شهرستان گچساران آغاز شد

گچساران - ايرنا - فرمانده نيروي انتظامي گچساران از آغاز طرح اقتدار نوروزي پليس در راستاي ارتقاي امنيت اجتماعي، كاهش جرايم و ايجاد آرامش و آسايش براي مردم و گردشگران اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ علي كرم بازيان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين طرح با بكارگيري نيروهاي انتظامي گچساران به صورت محسوس، غيرمحسوس و شبانه روزي در اين شهرستان اجرا مي شود تا مردم با خيال آسوده به ديد و بازديدها و سفرهاي نوروزي بپردازند.

وي بيان كرد: با توجه به آغاز سفرهاي نوروزي نيروي انتظامي گچساران با همكاري قشرهاي مختلف مردم اين شهرستان تمام توان خود را در راستاي پيشگيري از سرقت به كار گرفته است.

بازيان اظهار كرد: در ايام تعطيلات نوروز 93 به منظور جلوگيري از سرقت در گچساران جابه جايي اسباب و اثاثيه منزل تنها با مجوز نيروي انتظامي اين شهرستان امكانپذير است.

وي عنوان كرد: ماموران نيروي انتظامي گچساران با تلاش مضاعف سعي در ايجاد امنيت و آرامش مطلوب در محله هاي اين شهرستان دارند تا پس از پايان تعطيلات و بازگشت مردم شهرستان خاطره خوش نوروز برايشان ماندگار شود.

بازيان ابراز داشت: مردم در صورت سفر تمام جوانب امنيتي را در نظر گرفته و حداقل يك نفر از همسايگان يا فاميل مورد اعتماد را در جريان مسافرت خود قرار دهند.

وي با اشاره به اهميت مشاركت عمومي در اجراي طرح اقتدار نوروزي پليس، افزود: مردم گچساران توجه داشته باشند كه هر چند پليس به صورت فعال براي تامين امنيت و آسايش آنان فعاليت مي كند ولي رعايت اصول ايمني و نكات توصيه اي پليس ضروري به نظر مي رسد.

بازيان گفت: براي گذراندن تعطيلاتي آرام و به دور از هرگونه حادثه از مردم گچساران درخواست مي شود در صورت سفر و ترك منزل به مدت طولاني اشيا و لوازم گران قيمت خود را در خانه نگهداري نكنند.

وي از خانواده هاي گچساراني خواست هشدارهاي پليس را جدي بگيرند و شماره تلفن 110 نيز پل ارتباطي بين مردم و نيروي انتظامي براي دريافت گزارش هاي آنان است.

7461/671

سرخط اخبار استان‌ها