محدوديت هاي ترافيكي محورهاي استان كردستان در ايام نوروز اعلام شد

سنندج - ايرنا - رييس پليس راه انتظامي استان كردستان، محدوديت هاي ترافيكي در راه هاي اين استان در ايام نوروز را اعلام كرد .

سرهنگ رمضان نادري روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، گفت: با توجه به پيش بيني حجم فزاينده تردد خودروها در محورها و جاده هاي برون شهري استان در تعطيلات نوروز، براي پيشگيري از وقوع حوادث ناگوار رانندگي و حفظ سلامتي مسافران و همچنين تسهيل در روند تردد خودروي، محدوديت و ممنوعيت هاي ترافيكي در برخي از جاده هاي استان اعمال خواهد شد.

وي افزود: بر اين اساس عبور و مرور انواع موتورسيكلت در ايام اجراي طرح نوروزي در آزاد راه ها، بزرگراه ها و جاده هاي اصلي برون شهري ممنوع است.

به گفته وي همچنين به منظور ايجاد كشش و رواني ترافيكي و همچنين ايجاد ايمني براي خودروهاي سبك، تردد انواع تريلر و كاميون به غير از حاملين سوخت و مواد فاسد شدني از ساعت هفت روز سه شنبه 17 اسفند سال 92 الي ساعت 24 روز جمعه اول فروردين سال 93 در محورهاي بانه - سقز، سقز– سنندج و محور مريوان – سنندج و بالعكس ممنوع است.

وي از تمام رانندگان به خصوص رانندگان ناوگان حمل و نقل بار و كالا خواست با رعايت محدوديت ها و ممنوعيت هاي اعمال شده ضمن احترام به قانون، نظم و امنيت جاده ها و حقوق شهروندان، از اتلاف وقت و زمان خود جلوگيري نمايند.

7346/533/587

سرخط اخبار جامعه