جامع و آینده نگری در ارائه طرح های مختلف یك ضرورت است

یزد - ایرنا - استاندار یزد در آخرین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان، خواستار آینده نگری در برنامه ریزی ها و پیش بینی تمامی جوانب امر شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، شورای برنامه ریزی و توسعه استان در آخرین نشست خود در سال جاری به ریاست استاندار وبا حضور معاونین استاندار تشكیل جلسه داد.

در این نشست كه همزمان با آخرین روز كاری رسمی، در سالن حمیدیای استانداری یزد برگزار شد، مواردی چون، ' طرح جامع شهر بهاباد '، 'پیشنهادات ادارات كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی و آموزش و پرورش' و ' ویژگیهای بودجه استان در سال 93' بررسی شد.

میرمحمدی در این نشست ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت فرارسیدن نوروز و سال جدید، بر ضرورت نگاه جامع و آینده نگر در خصوص ارائه طرح های جامع شهری و برنامه ریزیهای استان تاكید كرد و از همه مسئولین خواست تا با نگاه به آینده و در نظر گرفتن تمام جوانب امر، نسبت به برنامه ریزی و ارائه طرح ها كوشا باشند.

در این جلسه همچنین بابایی معاون برنامه ریزی استاندار در خصوص ویژگیهای بودجه استان در سال 93 توضیحاتی را ارائه نمود.

در پایان این نشست، سید حسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به اجرایی شدن مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها در سال آتی، بر لزوم ورود دانشگاه به مباحث برنامه ریزی ، تحقیقاتی و آگاهی بخشی در این حوزه تاكید كرد و خواستار همراهی همه مدیران و دستگاه ها برای آماده سازی جامعه نسبت به اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها و زدودن ذهنیت منفی جامعه از اجرای مرحله اول این طرح شد.ك1

7536/1968

سرخط اخبار استان‌ها