شبكه فرسوده فاضلاب اصفهان با فاينانس چين و فناوري آلماني بازسازي مي شود

اصفهان- ايرنا- مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در سال 93بازسازي شبكه فرسوده فاضلاب شهر اصفهان با فاينانس چين و فناوري الماني در دستور كار قرار مي گيرد.

به گزارش روز پنجشنبه شركت آبفاي استان اصفهان، «هاشم اميني» در نشست شوراي مديران اين شركت افزود: با تأمين بيش از يكهزار و 700 هزار ميليارد ريال اعتبار از طريق فاينانس چين و با بهره گيري از دانش و فناوري آلمان، شبكه فرسوده شهر اصفهان اصلاح و بازسازي مي شود.

وي درباره تأمين آب شرب مردم در تابستان آينده اعلام كرد: به رغم بارندگي هاي اخير به لحاظ اينكه آبدهي چاههاي فلمن حدود سه متر مكعب در ثانيه كاهش يافته است آب شرب تابستان به سختي تأمين مي شود.

وي تصريح كرد: مديريت مصرف كه يكي از رويكردهاي اساسي وزارت نيرو و شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور است بايد به خوبي اعمال شود.

وي از برگزاري دومين جشنواره فيلم و عكس جلوه هاي آب با رويكرد مديريت مصرف در سطح بين المللي خبر داد و افزود: اين كار نقش بسزايي در فرهنگ سازي مصرف بهينه آب در ميان اقشار مختلف جامعه دارد.

اميني تكريم ارباب رجوع را ضروري دانست و گفت: شركت آب و فاضلاب استان اصفهان درصدد است در سال آينده بسياري از خدمات خود را به صورت الكترونيكي در اختيار متقاضيان قرار دهد.

شبكه فاضلاب شهر اصفهان با بيش از چهل سال قدمت از قديمي ترين شبكه هاي فاضلاب كشور است.

د/7148/607

سرخط اخبار استان‌ها