۲۸ اسفند ۱۳۹۲،‏ ۱۴:۰۹
کد خبر: 81094692
T T
۰ نفر
اقتصاد مقاومتي ادامه دهنده طرح حماسه اقتصادي است

دماوند- ايرنا- بخشدار مركزي شهرستان دماوند اقتصاد مقاومتي را در امتداد اهداف حماسه اقتصادي عنوان كرد.

'موسي بهرامي' روز چهارشنبه در گفت وگوي اختصاصي با ايرنا اظهاركرد: با فرارسيدن سال جديد و توجه به بيانات مقام معظم رهبري در خصوص راهكارهاي اهداف اقتصاد مقاومتي، بايد در زمينه هاي مختلف توسعه اقتصادي تلاش كنيم.

وي افزود: به مناسبت آغاز سال نو بخشداري چندين جلسه را با شوراي شهر و دهياران براي ايجاد هر چه بيشتر و بهتر برنامه هاي تسهيلات نوروزي و ارائه خدمات بهينه به مسافران برگزار كرد.

بخشدار مركزي شهرستان دماوند برنامه هاي ابلاغ شده در ايام تعطيلات نوروز را ايجاد فضاي سبز در ورودي روستاها، پاكسازي سطح شهر، جمع آوري پسماند ها در روستا ها ، نصب بنر تبريك سال نو و خوش آمد گويي در ورودي هر شهر وروستا و كشيك نوروزي برشمرد.

بهرامي در خصوص ضرورت اسكان اضطراري براي مسافران در محور فيروزكوه گفت: با هماهنگي و همكاري روستاهاي بزرگ جابان، سربندان، سيدآباد واسلام آباد شهرستان دماوند در خدمات رساني به اسكان مسافران نوروزي، برنامه ريزي هاي لازم انجام شده است.

وي همچنين در بحث ساخت وسازهاي غيرمجاز در ايام نوروز بيان كرد: با همكاري و برنامه ريزي هاي متعدد با دهياري ها و جهاد كشاورزي اكيپ بازرسان مقابله با ساخت وسازهاي غيرمجاز نسبت به ممانعت از تصرفات منابع طبيعي(مستثنيات و منابع ملي) در سطح شهر ها و روستاها فعاليت بي وقفه دارند.

بخشدار مركزي شهرستان دماوند افزود: هم اينك 43 روستا شوراي اسلامي دارد و همچنين دهستان ابرشيوه به مركزيت سربندان كه بزرگترين دهستان از نظر وسعت جغرافيايي و جمعيت روستايي و دهستان تار رود به مركزيت مراء و جمع آبرود رود به مركزيت وادان از دهستان هاي شهرستان دماوند محسوب مي شوند.

وي با تبريك سال نو به هموطنان فهيم ايران اسلامي گفت: از ابتداي سال نو حضور مسوولان در بين گروههاي متعدد كاري از جمله در بخش صنعت، كشاورزي و دامداري پررنگ تر خواهد شد.

تهرام/8128/1457/

سرخط اخبار سیاست