فرماندار جلفا: تكريم ارباب رجوع اولويت كاري دستگاه هاي اجرايي باشد

جلفا، تبريز- ايرنا- فرماندار شهرستان جلفا گفت: تكريم مراجعه كنندگان بايد اولويت كاري دستگاه هاي اجرايي و خدمات رسان باشد.

زاهد محمودي در شوراي اداري اين شهرستان اظهار كرد: جمهوري اسلامي حاصل ايثار و فداكاري مردم ايران اسلامي است و ارج نهادن به شخصيت مردم ضروري است.

وي افزود: همه بايد در قبال ارباب رجوع پاسخگو باشند و تكريم آنان را مورد توجه قرار داده و با سعه صدر به بررسي مسايل و مشكلات مردم پرداخته و دراين راستا گام هاي تاثيرگذاري بردارند.

فرماندار جلفا تنها راه پيشرفت و اقتدار جمهوري اسلامي را خدمت رساني بي منت به مردم دانست و گفت: بايد با تمام توان و بهره مندي صحيح و مناسب از ظرفيت ها براي افزايش خدمات رساني به مردم تلاش كرد.

محمودي همچنين سلامت اداري و پرهيز از تندروي و جناح بازي را متذكر شد و افزود: عمل به قانون و تبعيت از آن بايد سرلوحه فعاليت هاي دستگاه هاي اجرايي باشد.

وي ارتباط با مردم و رسيدگي به مشكلات آنان را از مولفه هاي اصلي نظام برشمرد و يادآوري كرد تفكر خدمت به مردم به خصوص محرومان جامعه و مردمي بودن مسوولان مسير پيشرفت و آباداني كشور و اقتدار نظام را هموار مي كند.

محمودي رعايت اعتدال، پرهيز از تجمل گرايي و اسراف، نظارت و حفظ بيت المال را به مسوولان دستگاه هاي اجرايي متذكر شد.

نشست مشترك شوراي اداري شهرستان جلفا و منطقه ازاد ارس با هدف ارايه عملكرد سال 92 دستگاههاي اجرايي و آمادگي براي استقابل از ميهمانان نوروزي به ميزباني منطقه آزاد ارس برگزار شد.

/587/7222

سرخط اخبار استان‌ها