۲۸ اسفند ۱۳۹۲،‏ ۱۲:۱۷
کد خبر: 81094448
T T
۰ نفر
پیام وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت سال جدید

تهران - ایرنا - وزیر صنعت،معدن وتجارت در پیامی به مناسبت فرا رسیدن سال 93 ابراز امیدواری كرد، در سال جدید با بهره‌گیری از تدبیر و توان تخصصی و اجرایی در حوزه‌های برنامه‌ریزی، سیاست گذاری، تقویت صادرات غیر نفتی، افزایش تولید، واگذاری امور به مردم مدیریت و نظارت در بخش‌های صنعت، معدن و تجارت بتوان از نتایج اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی بهره‌مند شویم.

به گزارش ایرنا از شبكه اطلاع رسانی تولید وتجارت ایران، متن پیام محمدرضا نعمت زاده به این شرح است:

نسیم جانبخش بهار همراه با نوید تغییر و دگرگونی و خرمی طبیعت و تجلی آیتی از آیات بی‌شمار و قدرت بی‌انتها و لایزال الهی بار دیگر به لطف بیكران خداوند متعال وزیدن گرفت. سال 1392 با تمامی فراز و فرودهایش را در حالی پشت سر می‌گذاریم كه حضور پرشور مردم، حماسه سیاسی را رقم زد و حماسه اقتصادی در آینه اقتصاد مقاومتی تبلور و در سال جدید تداوم خواهد یافت.

جایگاه مؤثر و حیاتی وزارت صنعت، معدن و تجارت در اقتصاد كشور پهناور ایران، وظایف همه ما را بیش از پیش در دستیابی به پیشرفت فراگیر و توسعه پایدار، و كاهش ركود شدید موجود سنگین‌تر كرده است.

در سال جدید و در آزمونی دیگر به منظور پای‌بندی به منویات رهبر فرزانه انقلاب، پیروی از سیاست‌های دولت یازدهم در خدمت هر چه بیشتر به ملت شریف و نجیب ایران اسلامی قرار گرفته‌ایم.

وزارت صنعت، معدن و تجارت امیدوار است در سال جدید با بهره‌گیری حداكثری از تدبیر و توان تخصصی و اجرایی مدیران و كاركنان خود در جای جای میهن اسلامی در حوزه‌های برنامه‌ریزی، سیاست گذاری، تقویت صادرات غیر نفتی، افزایش تولید، واگذاری امور به مردم مدیریت و نظارت در بخش‌های صنعت، معدن و تجارت بتواند به حول و قوه‌الهی، مردم عزیزمان را از نتایج اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی بهره‌مند سازد.

در آستانه بهار طبیعت ضمن عرض تبریك نوروز سال یكهزار و سیصد و نود و سه بر خود لازم می دانم از تلاش بی‌شائبه و مساعی كلیه همكارانم در حوزه صنعت، معدن و تجارت قدردانی نموده و مراتب سپاس خود را اعلام نمایم.

از درگاه احدیت، عزت و سرافرازی شما عزیزان را كه در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پاسداری از آرمانهای انقلاب و خدمت به ملت شهید پرور ایران از هیچ كوششی دریغ نمی‌ورزید، مسألت می‌نمایم.

اقتصام(1)**1574**1594

سرخط اخبار اقتصاد