۲۸ اسفند ۱۳۹۲،‏ ۱۰:۰۵
کد خبر: 81094160
T T
۰ نفر
41 مورد حریق و انفجار در آخرین شب چهارشنبه امسال در مشهد رخ داد

مشهد - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از وقوع 41 مورد حریق و انفجار در چهارشنبه سوری امسال در این كلانشهر خبر داد.

آتشپاد دوم 'حسن جعفری' روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در شبانه روز گذشته 86 مورد حریق و حادثه در مشهد اتفاق افتاد كه 41 مورد از این تعداد مربوط به سه شنبه شب بود كه از ساعت 16و 58 دقیقه آغاز شد و تا چهار و 30دقیقه بامداد امروز ادامه داشت.

وی مهم ترین حادثه چهارشنبه سوری را انفجار خودروی پراید كه حامل مواد آتش زا و ترقه بود عنوان كرد و گفت: این انفجار ساعت 19و53 دقیقه سه شنبه در بلوار وكیل آباد رخ داد كه بر آثر آن دو سرنشین این خودرو و یك سرنشین خودرو پراید مجاور مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

وی اظهار داشت: پرتاب نارنجك داخل منزل مسكونی در بلوار دانشجو، انفجار نارنجك در منزل مسكونی در منطقه هفت تیر نیز از حوادث شب گذشته بود كه خسارت جانی نداشت.

جعفری گفت: آتش گرفتن 10 اصله درخت، پنج مورد ضایعات، 15 مورد لاستیك، چهار مورد تابلوی برق، سه مورد سطل های زباله شهرداری و آتش گرفتن المان ترازوی شهرداری از دیگر حوادث شب چهارشنبه آخرسال بود./3

7505/664/ 330