عيد نوروز عرصه خدمات رساني هر چه بهتر مسؤولان خدمات سفر باشد

فيروزكوه- ايرنا- فرماندار شهرستان فيروزكوه گفت: عيد نوروز بايد عرصه خدمات رساني هر چه بهتر مسؤولان خدمات سفر به مسافران، گردشگران و زائران شهرستان باشد.

به گزارش ايرنا، 'ابوالقاسم مهري' روز دوشنبه در آخرين جلسه ستاد هماهنگي اجرايي خدمات سفر شهرستان فيروزكوه در سالن اجتماعات فرمانداري اين شهر اظهاركرد: در خدمات رساني به شهروندان، مسافران، گردشگران و زائران عبوري از فيروزكوه در ايام نوروز، بايد همه مديران و مسؤولان پاي كار باشند تا نقاط ضعفي نباشد.

وي گفت: آحاد مسؤولان و متوليان امر موظفند در اين راستا با حُسن توجه، متعهد به ماموريت و مسؤوليت خويش باشند و با مديراني كه اهمال و سستي در كار داشته باشند، برخورد خواهد شد.

مهري با بيان اينكه هيچ غفلتي از هيچيك از مديران پذيرفته نيست، با اشاره به ايام فاطميه خواستار اشاعه و گسترش هر چه بيشتر فرهنگ فاطمي و نماز شد.

نماينده عالي دولت در شهرستان فيروزكوه با اشاره به عملكرد مطلوب و دلپذير اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان در برپايي نمايشگاه بهاره، خواستار تمديد اجراي آن در نيمه نخست فروردين ماه شد تا از لحاظ عرضه مواد و مايحتاج غذايي شهروندان در مضيقه نباشند.

وي همچنين خواستار پوشش كامل خبري و تصويري مجموعه اقدامات انجام شده و نقاط ضعف و قوت موجود از سوي خبرگزاري ها و اصحاب رسانه حاضر در منطقه شد تا ياريگر اين ستاد در انجام امور محوله باشند.

مهري در خاتمه با اشاره به شعار سال خاطرنشان كرد: مسؤولان و كارگزاران نظام اسلامي در منطقه، رزمندگان جامعه هستند و عرصه دفاع مقدس امروز به شكلي ديگر در مقوله خدمات رساني ادامه دارد.

گزارش ايرنا حاكي است؛ تامين امنيت بانك ها، آماده بكار بودن همه خودپردازهاي بانكي، سلامت آب آشاميدني نقاط شهري و روستايي، اجراي فعاليت هاي فرهنگي، همراهي با پليس و عوامل امدادي، تقويت همياران پليس، همراه داشتن زنجيرچرخ و ساير تجهيزات ايمني از سوي رانندگان با توجه به برفگير و كوهستاني بودن منطقه، آماده بكار بودن امداد هوايي شهرستان، نظارت دقيق كميته ارزيابي و انعكاس هر گونه مشكل از سوي شهروندان و مسافران به ستاد مستقر در فرمانداري، از جمله ديگر خواسته هاي فرماندار در اين جلسه بود.

در اين جلسه همچنين مسؤولان كميته هاي اسكان، بهداشت و درمان، تبليغات و اطلاع رساني، شهرداري ها و دهياري ها و امداد و نجات، هر يك بطور جداگانه به ارائه گزارش هايي از نحوه آماده سازي نيروها و مسؤوليت هاي خود پرداختند.

تهرام/8142/1457/

سرخط اخبار سیاست