ويژه برنامه 'بوي نوروز، عطر ياس' در فرهنگسراي رازي برگزار مي‌شود

تهران بزرگ-ايرنا-رئيس فرهنگسراي رازي در آستانه بهار فاطمي و تعطيلات نوروز از اجراي ويژه برنامه 'بوي نوروز، عطر ياس' در اين فرهنگسرا خبر داد.

به گزارش ايرنا از فرهنگسراي رازي، بهنام خادم با اعلام اين مطلب گفت: سال 1393 در آغاز مزين به نام و ياد حضرت زهرا(س) است و اين تبرك فرصتي استثنايي براي مزين‌شدن اخلاق و رفتار ما در اين سال به سيره و منش بزرگ بانوي اسلام است.

خادم افزود: به همين مناسبت فرهنگسراي رازي با 25 هكتار وسعت و امكانات تفريحي، فرهنگي و ورزشي در روزهاي آغاز سال، با ويژه برنامه 'بوي نوروز، عطر ياس' به استقبال سال جديد مي‌رود.

مدير فرهنگي هنري منطقه 11 ادامه داد: برپايي ايستگاه‌هاي صنايع دستي، نقاشي، سفال كودك و تصويرسازي كودكان، پاسخ‌گويي به مسائل شرعي، سلامت، كتاب و كتابخواني، قصه‌گويي مذهبي به همراه ساخت ماكت كاغذي، خط نقاشي، راديو نوروزي، نشاط و ورزش، اورژانس رايانه، هميار نت، تهران در يك نگاه و طوبا از جمله برنامه‌هاي فرهنگسراي رازي در ايام نوروز است.

وي اجراي نمايش ميداني، نقالي و پرده‌خواني با موضوع ديني، دفاع مقدس و سنت‌هاي ايراني را از ديگر برنامه‌هاي اين فرهنگسرا برشمرده و اظهار كرد: اين برنامه كه با مشاركت معاونت امور اجتماعي شهرداري منطقه 11 برگزار مي‌شود از 5 تا 13 فروردين‌ماه از ساعت 15:30 تا اذان مغرب ميزبان شهروندان است.

فرهنگسراي رازي در خيابان قزوين، خيابان شهيد مرادي واقع است.

تهرام/7245/564

سرخط اخبار فرهنگ