۲۶ اسفند ۱۳۹۲،‏ ۱۳:۴۳
کد خبر: 81091581
۰ نفر
سازمان بهزیستی برای پایداری قراردادهای كاركنان تلاش می كند

تبریز- ایرنا - مشاور رییس سازمان بهزیستی در امور استان ها اعلام كرد: این سازمان به طور جد پیگیر پایداری قراردادهای كاركنان است.

سید مصطفی كرباسی روز دوشنبه در حاشیه مراسم معارفه مدیر جدید بهزیستی آذربایجان شرقی به خبرنگار ایرنا گفت: سال گذشته بسیاری از كاركنان قراردادی كد شناسایی گرفتند.

وی افزود: این سازمان از حدود پنج سال گذشته در راستای سند چشم انداز و سیاست های نظام كه رهبری ابلاغ فرمودند و اسناد بالا دستی و برنامه های توسعه توانسته برنامه راهبردی خود را مصوب و به تایید برساند.

كرباسی گفت: در این مدت بویژه بعد از تشكیل وزارت كار، تعاون و رفاه اجتماعی و تغییری كه در ساختار وزارتخانه پیش آمد، یكبار دیگر برنامه به روز شد و اكنون با داشتن برنامه راهبردی چراغ راهی داریم كه مسیر را مشخص كرده است.

وی اظهاركرد: در استان ها نیز این اختیار در دست مدیر است كه بتواند با توجه به منابع استانی و تجربه كاری خود و به كارگیری سرمایه های اجتماعی و مشاركت بخش غیر دولتی برنامه های توسعه را پیش ببرد.

مشاور رییس سازمان بهزیستی در امور استان ها افزود: برنامه راهبردی ابلاغ شده به استان ها كمك می كند هر مدیری در هر مقطعی كه وارد می شود چراغ راهی داشته و بر اساس آن توسعه را شكل داده و پیش ببرد.

وی در خصوص اعتبارات استان ها اظهار كرد: در چارچوب قانون بودجه هیات دولت اعتبارات سازمان بهزیستی امسال رشد خوبی داشته و پس از ابلاغ سهم هر استان مشخص خواهد شد.

6120/587/245