دعای خیر زنان سرپرست خانوار زندگی دختری را در اعماق چاه بیمه كرد

تهران - ایرنا - مادر دختری كه به اعماق چاه 12متری در شهرك اكباتان سقوط كرده بود، گفت: دعای خیر زنان سرپرست خانوار سلامتی دخترم را هنگام سقوط به اعماق این چاه بیمه كرد.

«كبری محمدی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا آخرین وضعیت این دختر جوان را پس از سقوط به این چاه 12متری تشریح كرد و گفت: پس از انتقال دخترم به بیمارستان رسول اكرم(ص) مشخص شد كه وی از ناحیه سر و كمر آسیب دیده و اكنون تحت نظر پزشكان بیمارستان قرار دارد.

وی كه در موسسه «نیكوكاری رایحه» به زنان سرپرست خانوار خدمات متنوع اجتماعی و حمایتی ارائه می كند ادامه داد: نجات معجزه آسای دخترم به دلیل دعای خیر این زنان است و خداوند به واسطه انجام نیت خیر در كمك رسانی به افراد كم برخوردار جامعه دخترم را از مرگ حتمی نجات داده است.

محمدی ضمن تقدیر از عملكرد نیروی انتظامی، نجاتگران آتش نشانی و امدادگران اورژانس 115منطقه پنج در نجات دخترش از اعماق چاه 12 متری اضافه كرد: این نیروها در نجات دخترم نقش ویژه ای برعهده داشتند كه از زحمات یكایك آنان قدردانی می كنم.

این حادثه ساعت 8 و 40 دقیقه صبح شنبه و هنگام عزیمت دختری دانشجو به نام «شهرزاد محمدی» به دانشگاه محل تحصیل خود در شهرك اكباتان، میدان هگمتانه رخ داده است.

اجتمام(4)**7029