راهیابی پنج سانداكار ایران به دیدارهای نهایی

آنتالیا-ایرنا-پنج سانداكار پسر ایران در چهارمین روز از مسابقات ووشو قهرمانی جوانان جهان در تركیه به دیدارهای نهایی راه یافتند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا به آنتالیای تركیه، در رقابتهای صبح امروز و در بخش ساندای پسران در وزن 52 كیلوگرم 'مهدی محمدی ' برابر' احمد باریت' از تركیه به پیروزی رسید تا عصر امروز برای كسب مدال طلا با' ژی لی' از چین دیدار كند.

در رقابت های وزن 56 كیلوگرم این مسابقات، 'عرفان آهنگریان' از كشورمان مقابل 'پونگ كین' از ویتنام در دو راند پیاپی پیروز شد و به دیدار نهایی رسید.

آهنگریان برای كسب مدال طلای این وزن به مصاف 'نورسلطان كابارف' از روسیه خواهد رفت.

'محسن شهبازی ' سانداكار وزن 70 كیلوگرم ایران با برتری 2 بر یك مقابل' سی وان' از ویتنام جواز حضور در دیدار پایانی را كسب كرد تا برای كسب مدال طلا به مصاف 'سوماكانتا گمبا' از هندوستان برود.

براساس این گزارش ، در رقابتهای وزن 75 كیلوگرم نیز 'میلاد عارفی مقام' نماینده ایران به راحتی 'تمیم منگان' از افغانستان را شكست داد و فینالیست شد.

وی برای كسب مدال طلا با ' كن راتایف' از قزاقستان روبه رو خواهد شد.

همچنین در وزن 80 كیلوگرم 'سینا خلیلی ' با برتری مقابل 'شمیل رانختوف' از روسیه به دیدار فینال رسید تا برای كسب مدال با 'ژائو ژانگ' از چین مصاف دهد.

دیدارهای پایانی رقابت های ساندای مسابقات ووشو قهرمانی جوانان جهان از ساعت 17 به وقت محلی و 18:30 به وقت تهران آغاز می شود.

براین اساس، همچنین صبح امروز پسران تالوكار ایران در فرم 'گوان جو' در رده سنی نوجوانان و فرم های 'جیان شو' و ' دوئلین ' رده سنی جوانان به میدان رفتند كه از كسب مدال بازماندند.

خاورم ** 3783 **230

سرخط اخبار جهان