سرمربی تیم فوتبال الجزیره امارات:برای كسب نتیجه به تهران آمده ایم

تهران-ایرنا-سرمربی تیم فوتبال الجزیره امارات گفت:به نتایج قبل و آینده و اینكه ما شش امتیازی و استقلال بدون امتیاز است فكر نمی كنیم و فقط به دنبال نتیجه در این بازی هستیم.

به گزارش ایرنا، والتر زنگا در نشست خبری پیش از بازی با استقلال تهران افزود: پیش از بازی فردا (سه شنبه) مقابل استقلال تهران، سه بازی در مدت زمان كوتاهی در سه ورزشگاه مختلف داشتیم و با تركیب و تاكتیك های مختلفی در این دیدارها به میدان رفتیم.

وی اظهار كرد:به تمام تیم هایی كه با آنها دیدار داریم احترام می گذاریم و اینكه بازی ما در ابوظبی باشد یا ایران تفاوتی ندارد. چرا كه همواره دنبال این هستیم كه فوتبال خودمان را به نمایش بگذاریم.

زنگا ادامه داد: سه روز پیش در جام حذفی امارات بازی دشواری مقابل الظفره ابوظبی داشتیم و پس از آن صحبت های لازم را برای بازی با استقلال انجام داده ام و به آنها گفته ام كه بازی مقابل آبی پوشان ایران در ورزشگاه آزادی متفاوت است.

سرمربی تیم فوتبال الجزیره امارات خاطر نشان كرد: ما در رختكن خود قانونی داریم كه فقط به بازی پیش رو فكر و در تمام لحظات برای موفقیت در آن دیدار تمركز كنیم.

وی اضافه كرد:تیم استقلال در بازی فردا ابتدا با فشار آوردن به دنبال رسیدن به گل و حاكم شدن بر بازی است و ما هم خود را با توجه به شناختی كه از استقلال داریم، آماده كرده ایم.

زنگار گفت: شاید صحبت های من هیجان انگیز نباشد اما واقعیت این است كه در طول روزهای گذشته بیشتر اوقات را در اتوبوس و هواپیما بوده ایم و با فشار برای بازی مقابل استقلال آماده شده ایم. البته این فشارها در فوتبال طبیعی است و خوشحالم با بازی های متوالی به خصوص دیدار مقابل استقلال كه تیم خوبی است به پیشرفت تیم ما كمك می كند چرا كه به دنبال اهداف بلند مدت هستیم.

وی بیان داشت: ما به دنبال ثبت نتایج الجزیره در تاریخ و به دنبال اینكه در ایران یا كشوری دیگر شكست نخوریم نیستیم. ارتباط خوبی با بازیكنان دارم و اگر مشكلی به وجود می آید آنرا با راه حل مناسب رفع می كنیم.

دیدار دو تیم استقلال تهران و الجزیره امارات روز سه شنبه 27 اسفند 92 ساعت19:30 در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

ورزشی (3)**7537**1067**1440

سرخط اخبار ورزش