۹ اسفند ۱۳۹۲،‏ ۲۱:۳۸
کد خبر: 81065556
۰ نفر
تندیس طلایی انسانیت  به 12 هنرمند  و ورزشكاران اهدا شد

تهران-ایرنا-باشگاه هنرمندان 12 تندیس طلایی انسانیت را طی مراسمی باشكوه به 12 هنرمند و ورزشكار اهدا كرد.

به گزارش ایرنا؛دراین مراسم كه ورزشكاران،هنرمندان،تعدادی از پیشكسوتان هنر و ورزش و مسوولان سیاسی كشور درآن شركت داشتند، تندیس طلایی به نفرات زیر اهدا شده است:-رسول خادم رییس فدراسیون كشتی

-محمود مشحون رییس فدراسیون بسكتبال

-مهدی كامرانی ملی پوش بسكتبال

-فرهاد قائمی ملی پوش والیبال -

-بهداد سلیمی ملی پوش وزنه برداری

-معلم سنندجی به دلیل حركت انسان دوستانه و تراشیدن موی سر خود در همدردی با شاگرد خود

-‌ احسان حدادی ملی پوش دو و میدانی

-علی كریمی بازیكن تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز

-مریلا زارعی بازیگر سینما

-بهاره رهنما بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

- اصغر همت بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون

-مجیدانتظامی آهنگساز

- فرزاد فرزین خواننده پاپ**حاشیه زیبای مراسم- بهاره رهنما هنگام قرار گرفتن در سن خاك صحنه را بوسید و پشت تریبون قرار گرفت و گفت:‌ این جایزه انسانیت است و سیاسی نیست از این رو آن را به نوید محمد زاده بازیگر فیلم من عصبانی نیستم می دهم.

- فرامرز قریبیان نیز درهمین ارتباط اظهار كرد: درجشنواره فیلم فجر من داور بودم متاسفانه در ‌آخرین لحطه اتفاقاتی افتاد كه این فیلم از جشنواره كنار كشیده شد و جایزه ای كه متعلق به محمد زاده بود به او تعلق نگرفت.

- تندیس ها پس ازقرائت بیانیه ای توسط محمد رضا طالقانی و دعوت از عزت الله انتظامی برای اهدای تندیس ها به هنرمندان و ورزشكاران اهدا شد.

فرامرز قریبیان به دلیل بیماری عزت الله انتظامی به جای او در سن قرار گرفت.

- باشگاه هنرمندان این مراسم را درجهت كمك به بیماران ام اس ترتیب داده و هنگام ورود میهمانان فرم هایی دراین خصوص بین میهمانان توزیع شد.

- انتظامی دراین مراسم طی سخنانی كوتاه گفت:درشرایطی كه نیستم كه زیاد روی پا بمانم اما از این كه خودم را به این جمع رساندم خوشحالم كه در این جمع هستم و امیدوارم همواره موفق باشند و هر چه بیشتر جلو بروند و موفق شوند.

- علی كریمی دركنار محمد بنا و محمدرضا طالقانی نشسته و در خلال برنامه ها با آنان خوش و بش و گفت و گو كرد.

علی كریمی هافبك بازی ساز تیم تراكتورسازی تبریز نیز هنگام حضور در سن ابتدا از بزرگان حاضر درمراسم از اینكه مورد حمایت هنرمندان و ورزشكاران بود و بشدت از سوی آنان تشویق شد ابتدا ابراز خوشحالی و در ادامه به دلیل این كه درحضور هنرمندان به روی سن رفته عذر خواهی كرد.

وی گفت:انتظار نداشتم این جا باشم خودم را لایق این تندیس نمی دانم از آنان كه مرا انتخاب كردند تشكر می كنم امیدوارم خدا آن قدر به من قدرت بدهد تا به همه مردم كشورم خدمت كنم.

-در این مراسم یاد و خاطره ناصر حجازی و مجید سبزی كه كمك های خوبی به تیم هنرمندان كرده بودند نیز گرامی داشته شد.

- سید مهدی رحتمی دروازه بان تیم استقلال تهران،حسین هدایتی مالك سابق باشگاه ملوان، حمید استیلی بازیكن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، علی خسروی داور بین المللی و كارشناس داوری فوتبال، فرامرز ظلی، بیژن ذوالفقار نسب مربی اسبق تیم ملی فوتبال، فرهاد قائمی بازیكن ملی پوش تیم والیبال،محمد رضا طالقانی سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی، محمدبنا سرمربی تیم ملی كشتی فرنگی حضور داشتند.

ورزشی.(3)**9144 ** 1917

سرخط اخبار فرهنگ