مدیرعامل منطقه آزاد كیش شركت كننده شماره یك رالی جزیره بود

كیش- ایرنا- سیزدهمین دوره رقابت های رالی خانواده جزیره كیش روز جمعه در حالی برگزار شد كه علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش شركت كننده شماره یك در این رقابت ها بود.

به گزارش روز جمعه ایرنا، این رقابت ها در حضور خانواده ها و مسوولان جزیره از جمله حجت الاسلام حسن علیدادی امام جمعه كیش آغاز شد.

این رقابت ها با هدف ترویج فرهنگ صحیح رانندگی از مقابل تالار شهر كیش آغاز و با طی مسیرهای اعلام شده به شركت كنندگان برگزار شد.

این مسابقه رالی اتومبیل را معاونت آموزش و ورزش شركت سرمایه گذاری و توسعه كیش برگزار كرد.

رییس هیات اتومبیلرانی كیش در خصوص تعداد شركت كنندگان در این مسابقات گفت: 84 خودرو در این دوره از مسابقات حضور پیدا كرده اند كه این تعداد نسبت به دوره قبل این مسابقات افزایش قابل ملاحظه ای داشته است.

'ساسان جیره بندی' افزود: ساكنان كیش استقبال خوبی از این دوره از مسابقات داشته اند و با حمایت و حضور مهندس مونسان در این دوره از مسابقات و تاكید ایشان مبنی بر برگزاری این مسابقات هر دو ماه یكبار، دوره بعدی مسابقات در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

وی در خصوص اعلام نتایج این دوره از مسابقات نیز گفت: نتایج پس از رای كمیته داوران روز شنبه ساعت شش بعداز ظهر جمعه در مجموعه ورزشی المپیك اعلام و نفرات برتر این مسابقات معرفی خواهند شد.

در مسیر مسابقه رالی خانواده كیش، شركت‌ كنندگان از نظر شاخص هایی مانند زمان، پیمودن مسیر صحیح و كنترل توقف ممنوع سنجیده می شوند. ك/2

2026

سرخط اخبار استان‌ها