تهران بزرگ - ایرنا - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت:اقتصاد مقاومتی زمینه مصرف بهینه و مدیریت مصرف صحیح در جامعه را فراهم می كند.

'حسین طلا' پنجشنبه شب در حاشیه یادواره آبی خاكی ها به خبرنگار ایرنا، افزود: تغییر در سبك زندگی افراد جامعه یكی از ابعاد اقتصاد مقاومتی است كه باید با مشاركت مناسب مردم و برنامه ریزی دقیق مسوولان محقق شود.

وی تاكید كرد: در جنگ تمام عیار اقتصادی باید مراقبت بیشتری در مصرف، هزینه و اموال و دارایی های كشور صورت گیرد و منابعی همچون نفت، گاز و برق به نحو صحیح مورد استفاده قرار گیرد.

طلا گفت:باید از وابستگی اقتصاد كشور به نفت كم كنیم

و به سمت حوزه های دانش بنیان حركت كنیم .

وی با اشاره به اینكه رزمندگان دوران دفاع مقدس برای صیانت از آرمان های نظام اسلامی و حفاظت از كشور از جان خود گذشتند، گفت: امروزه شكل جنگ تغییر كرده است و دشمنان با شیوه اقتصادی به جنگ ما آمده اند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار كرد: این جنگ نیز سرداران و فرماندهان خود را می خواهد و مردم و مسوولان باید همچون دوران دفاع مقدس یكدل و یكرنگ باشند.

وی بر نهادینه كردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاكید كرد و گفت: روحیه ایثار، فداكاری ، شهادت طلبی باید به نسل های آینده منتقل شود تا كشور در برابر هر آسیبی محفوظ و مصون بماند.

تهرام/519/1109 /1600/

سرخط اخبار جامعه