۹ اسفند ۱۳۹۲،‏ ۱۰:۵۴
کد خبر: 81064949
۰ نفر
سردار نقدی : عامل تمام افراطی گری ها علیه مسلمانان آمریكا ست

سمنان - ایرنا - فرمانده بسیج كشور عامل تمام افراطی گری ها و جنایت ها علیه مسلمانان و انسانهای بی گناه در سراسر جهان را آمریكا دانست و گفت :بسیجیان و آزادگان جهان خود را برای نبردی سرنوشت ساز با استكبار آماده می كنند.

سردار ' محمد رضا نقدی ' صبح جمعه در آیین صحبگاه نیروهای شركت كننده در رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان استان سمنان در اردوگاه قدس افزود : امروز ملت ها بیدار شدند و جنایت های استكبار و صهیونیسم بین الملل علیه ملت های مسلمان را نظاره می كنند و خشم مقدس و انقلابی خود را بر سر آمریكا و صهیونیسم فرو می ریزند.

وی گفت : بسیجیان جهان اسلام باید آماده باشند ، آماده حماسه آفرینی و خود را برای نبردی سرنوشت ساز آماده كنند.

وی با اشاره به جنایات آمریكا در مناطق مختلف جهان كه تحت عناوین مختلف انجام می شود گفت : روز حماسه آفرینی نسل جدید بسیجیان فرا رسیده و شما مهیا شوید برای آزادی بیت المقدس و بسیجیان بزودی انتقام آن خون های مردم را از عامل اصلی آن كه آمریكای جهانخوار است ، خواهند گرفت.

وی با اشاره به تغییر تاكتیك آمریكا از مداخله مستقیم نظامی و استفاده از نیروهای مزدور در مناطق مختلف اظهار كرد : پنتاگون امروز واحدی با نام بازیگران غیرنظامی طراحی و اجرا كرده است كه ماموریت آن این است افراد فریب خورده را به عنوان پیاده نظام آمریكا به میدان بفرستد .

سردار نقدی افزود: توان اقتصادی امروز به آمریكا این اجازه را نمی دهد كه تجاوز و لشگر كشی گسترده و مستقیم داشته باشد.

وی گفت : استفاده از این نیروی پیاده نظام مزایای زیادی برای آمریكا دارد كه دیده نشدن حضور مستقیم نظامی و غیرقابل پیگیری بودن در صحنه های بین المللی ، پنهان بودن دست مستقیم آمریكا و جلوگیری از ایجاد حساسیت كشورهای مسلمان علیه آمریكا از جمله اهداف این طرح آمریكاست.

وی ادامه داد : آمریكا امروز با حضور در نقاط مختلف جهان جنایت مرتكب می شود ، بیداری اسلامی را مهار می كند اما رد پایی از خود به جا نمی گذارد.

وی افزود : تمام جنایات در آفریقا ، میانمار ، سوریه ، لبنان ، افغانستان و عراق با هدایت های آمریكا صورت می گیرد و آمریكا باید بداند كه ملت های بیدار شدند و در آینده ای نزدیك باید پاسخگوی جنایات خود باشد.

وی با قدردانی از حضور بسیجیان گردان های مختلف در این رزمایش گفت : بسیجیان آماده اند در برابر توطئه های دشمنان مقابله كنند.

فرمانده بسیج كشور افزود: صرف داشتن آمادگی نظامی كافی نیست باید خود را برای تهاجم فرهنگی و جنگ تحمیلی اقتصادی آماده و در این عرصه نیز فعال باشیم.

وی از حضور بسیجیان در رزمایش الی بیت المقدس تجلیل كرد و افزود : باید امروز ایمان و اعتقاد خود را حفظ كنیم زیرا ایمان بود كه در دوران دفاع مقدس آن افتخارات و حماسه ها را به وجود آورد.

هفت هزار و 500 بسیجی استان سمنان در قالب گردان های عاشورا ، الزهرا ، بیت المقدس ، كوثر و امام حسین ( ع ) در قالب حدود40 گردان رزمایش الی بیت المقدس را در نقاط مختلف این استان در دو روز برگزار كردند.ك/2

599/608