وكلا نمایندگان را در جهت تصویب طرح های منطبق با قوانین راهنمایی كنند

سنندج - ایرنا - نماینده مردم سنندج، دیواندره و كامیاران در مجلس شورای اسلامی از وكلا خواست نمایندگان را در جهت تصویب طرح ها و لوایح منطبق با قوانین راهنمایی كنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سالار مرادی شامگاه پنجشنبه در مراسم ویژه سالروز استقلال كانون وكلای ایران در سنندج، با اشاره به اینكه وكلا به قوانین و مقررات آشنایی كامل دارند درخواست كرد نمایندگان مجلس را در مسیر تصویب طرح‌ها و لوایح منطبق با قوانین راهنمایی نمایند.

وی اظهار كرد: از همه مشورت‌ها و راهنمایی‌های وكلای استان برای پیشبرد امور و احقاق حق مردم كردستان استقبال می‌كنیم و آمادگی كامل داریم كه با وكلا و كانون استانی آن همكاری گسترده‌ای داشته باشیم.

نایب رییس اول كمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه از خدمات و تلاش‌های جامعه وكلای استان قدردانی كرد و از وكلا خواست برای گسترش فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در جامعه تلاش كنند.

مرادی به ماهیت كاری مشترك نمایندگان مردم در مجلس با فعالیت وكلای دادگستری اشاره كرد و افزود: دفاع از حق مظلوم و تلاش برای اجرای عدالت جزو ماهیت حرفه وكلا بوده و این مهم نوعی تقدس و معنویت را به این حرفه بخشیده است.

وی از وكلا به عنوان سربازان و مدافعان حریم قانون و پیشتازان فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در جامعه نام برد و اظهار امیدواری كرد جامعه وكلای استان با بهره‌مندی از تمام امكانات علمی و تجربی برای احقاق حقوق مردم بیشتر تلاش نمایند.ك/3

7346/570

سرخط اخبار استان‌ها