یك هزار و 300 نفر بسیجی در رزمایش الی بیت المقدس در سمنان شركت دارند

سمنان - ایرنا - سرپرست روابط عمومی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: در رزمایش الی بیت المقدس سمنان یك هزار و 370 نفر بسیجی در قالب حضور گردان های بیت المقدس، امام علی و كوثر شركت دارند.

'حسن قدمیان' روز پنجشنبه در گفت و گویی افزود: صبحگاه رزمایش الی بیت المقدس جمعه نهم اسفند با حضور گردان های بیت المقدس، ادارات، امام علی، كوثر، امام حسین و الزهرا به استعداد یك هزار و 770 نفر در اردوگاه قدس سمنان برگزار می شود.

وی افزود: رزمایش سایر شهرستان های این استان از جمله شاهرود، دامغان، گرمسار، میامی، مهدیشهر، آرادان و سرخه نیز از صبح پنجشنبه همزمان با سمنان آغاز شده است.

سرپرست روابط عمومی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت: در شاهرود رزمایش الی بیت المقدس با حضور گردان های بیت المقدس و كوثر به استعداد 702 نفر آغاز شده است و صبحگاه آن نیز در این شهرستان نیز با حضور گردان های بیت المقدس، كوثر و امام حسین به استعداد یك هزار و 300 نفر برگزار می شود.

قدمیان ادامه داد: در دامغان نیز رزمایش الی بیت المقدس با حضور دو گردان بیت المقدس به استعداد 468 نفر در حال برگزاری است و صبحگاه این رزمایش نیز جمعه با حضور گردان های بیت المقدس، امام حسین و الزهرا به استعداد یك هزار نفر برگزار می شود.

وی گفت: در گرمسار رزمایش الی بیت المقدس با حضور دو گردان بیت المقدس به استعداد 468 نفر در حال برگزاری و صبحگاه این رزمایش با حضور گردان های بیت المقدس، امام حسین و الزهرا به استعداد 768 نفر برگزار می شود.

سرپرست روابط عمومی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان اضافه كرد: در میامی با حضور گردان بیت المقدس به استعداد 468 نفر رزمایش الی بیت المقدس در حال برگزاری و صبحگاه نیز با حضور گردان های بیت المقدس، امام حسین(ع) و الزهرا به استعداد 868 نفر برگزار خواهد شد.

قدمیان افزود: رزمایش الی بیت المقدس در مهدیشهر با حضور دو گردان بیت المقدس به استعداد 468 نفر در حال برگزاری و صبحگاه رزمایش نیز در این شهرستان با حضور گردان های بیت المقدس و امام حسین به استعداد 668 نفر برگزار می شود.

وی بیان كرد: رزمایش الی بیت المقدس در آرادان با حضور دو گردان بیت المقدس به استعداد 468 نفر در حال برگزاری و صبحگاه رزمایش نیز در این شهرستان با حضور گردان های بیت المقدس و الزهرا و گروهان امام حسین به استعداد 690 نفر انجام می شود.

سرپرست روابط عمومی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت: رزمایش الی بیت المقدس در سرخه با حضور گردان بیت المقدس به استعداد 236 نفر در حال برگزاری و صبحگاه رزمایش نیز در این شهرستان با حضور گردان های بیت المقدس و امام حسین و الزهرا به استعداد 650 نفر برگزار می شود.ك/3

599/608

سرخط اخبار استان‌ها