پروژه های شهری آبادان با كیفیت مطلوب در حال پیشرفت هستند

آبادان- ایرنا- شهردار آبادان پیشرفت فیزیكی پروژه های عمران شهری در آبادان را مطلوب خواند و گفت: پروژه های شهری طی زمان بندی مناسب و با كیفیت مطلوب در حال پیشرفت می باشند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ' محمودرضا شیرازی ' روز دوشنبه در بازدید میدانی از پروژه های عمرانی شهرداری آبادان افزود: برنامه ریزی منسجمی برای اتمام پروژه ها در حداقل زمان ممكن تدوین شده است.

وی رفاه، آسایش و امنیت را خواسته شهروندان دانست و اظهار داشت: شهرداری آبادان با توجه به احساس مسوولیتی كه شهروندان در رعایت حقوق شهروندی دارند با حساسیت و سرعت خاصی به اجرای پروژه ها می پردازد.

شهردار آبادان نظافت و رسیدگی به نیازهای شهری را از مهم ترین اصول ارتقای روحی و اجتماعی افراد خواند و افزود: تمام فعالیت های صورت گرفته در شهر برای رفاه و آسایش شهروندان می باشند.

وی گفت: شهروندان نیز باید در تمام حوزه ها خود را مسوول دانسته و در كنار و همراه مجموعه شهرداری باشند تا معضلات راحت تر برطرف شوند.

شیرازی در بازدید از كوی شطیط بر بهسازی فضای سبز، تعویض جداول فرسوده، مرمت و لكه گیری آسفالت و احداث پارك و زمین ورزشی این منطقه تاكید كرد.

وی در این بازدید، مسایل و مشكلات موجود در سطح شهر را مورد بررسی قرار داد و دستورات لازم را برای رفع هرچه سریعتر مشكلات به مدیران شهرداری صادر كرد.ك/3

7279/7102