۲۶ بهمن ۱۳۹۲،‏ ۱۴:۳۲
کد خبر: 81044784
۰ نفر
ارائه خدمات امدادی رایگان به صاحبان بیمه بدنه خودرو

تهران - ایرنا - مدیر عامل شركت بیمه نوین از ارایه خدمات امدادی رایگان به صاحبان بیمه بدنه خودرو خبر داد.

به گزارش ایرنا، غلامعلی غلامی روز شنبه در نشستی خبری با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ای با شركت امداد خودرو رفاه ایرانیان، افزود: بر همین اساس بخشی از خدمات بیمه‌ای در ارتباط با خودرو و نیازهای بیمه‌ای صاحبان خودرو را با همكاری شركت امداد خودرو رفاه ایرانیان و با قیمت ارزان به مشتریان عرضه خواهیم كرد.

وی با بیان اینكه بیمه ‌نامه‌های جدید مشمول برخورداری از كارت ارمغان نوین می‌شوند، گفت: این طرح از اواخر اسفند ماه آینده اجرایی خواهد شد و پیش‌بینی می‌كنیم حدود 50 هزار نفر در این طرح از كارت بیمه ارمغان نوین به صورت رایگان برخوردار شوند.

غلامی افزود: مشتریان شركت امداد خودرو رفاه از تخفیف بیمه بدنه به میزان 20 درصد، تخفیف بیمه آتش سوزی منازل مسكونی به میزان 15 درصد و 25 درصد تخفیف در سایر موارد برخوردار خواهند شد.

علیرضا برنجی مدیر عامل شركت امداد خودرو رفاه ایرانیان نیز با تشریح طرح جدید این شركت برای ارائه خدمات امدادی رایگان به صاحبان خودروهای خارجی و داخلی، گفت: به صاحبان بیمه بدنه خودرو از شركت بیمه نوین، خدمات امدادی رایگان ارائه خواهد شد.

وی اظهار داشت: طبق تفاهمی كه با شركت بیمه نوین داشته‌ایم، خدمات امدادی رایگان به خریداران بیمه بدنه خودرو از شركت بیمه‌ نوین ارائه خواهد شد.

وی با بیان اینكه این طرح در قالب سه بسته با مبالغ متفاوت تعریف شده است، گفت: بالاترین رقم این خدمات، 20 هزار تومان است كه برای امداد در عرض یك هفته تعیین شده و قابل تمدید است.

برنجی افزود: از طریق كارت ارمغان نوین، امكان ارائه 15 آپشن به مشتریان وجود دارد كه شش نوع از این آپشن‌ها رایگان است.

به گفته وی، افرادی كه دارای بیمه بدنه خودرو از شركت بیمه نوین هستند، در مرحله اول یك كارت ارمغان نوین به صورت رایگان دریافت می‌كنند كه برای شش نوع خدمات مانند پنچرگیری و حمل خودرو تا 10 كیلومتر می‌ توانند به صورت رایگان از این كارت استفاده كنند و برای دریافت خدمات دیگر نیز از تخفیف 20 تا 50 درصدی برخوردار می‌شوند.

وی با تشریح سه ویژگی این طرح، گفت: ارائه خدمات رایگان به افراد واجد شرایط، كاهش زمان انتظار امدادخواهان در جاده‌ها و شهرها و تعمیر در محل از جمله ویژگی‌های كارت ارمغان نوین است.

به گفته وی، این خدمات قابل ارائه به خودروهای خارجی و داخلی است و تمام بیمه‌گزارانی كه نسبت به انعقاد قرارداد بیمه بدنه با شركت بیمه نوین اقدام كنند، از این خدمات برخوردار خواهند شد.

اقتصام(3)**9141**1594