۱۴ بهمن ۱۳۹۲،‏ ۱۶:۲۸
کد خبر: 81025133
۰ نفر
نامه زیبا كلام سایت انتخاب را فیلتر كرد

تهران- ایرنا- مدیر مسئول سایت انتخاب گفت كه این سایت به دلیل انتشار نامه دوم زیباكلام به حسین شریعتمداری فیلتر شده است.

مصطفی فقیهی عصر دوشنبه درگفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: شب گذشته به من اطلاع دادند كه دادستانی با توجه به شكایت مدعی العموم علیه سایت توسط شعبه‌ 12 دادسرای فرهنگ و رسانه دستور فیلتر شدن سایت داده شده است.

وی با بیان اینكه فیلتر شدن سایت انتخاب ظاهرا به دلیل انتشار نامه دوم آقای زیبا كلام به شریعتمداری بوده است، گفت: نكته حائز اهمیت این است كه به هیچ ‌عنوان با نظریات و دیدگاه های آقای زیبا كلام در بحث هسته‌ای و مباحث دیگری كه این روزها مطرح می‌‌كند موافق نیستم و نقد جدی هم بر آنها دارم و بارها در اوایل تشكیل دولت و در جلسات حضوری، مخالفت خود با این نظرات را اعلام كرده‌ام.

مدیرمسئول سایت انتخاب افزود: براین باورم كه در بحث هسته‌ای كه مقام معظم رهبری و ملت ایران قاطعانه حمایت می‌كنند باید در مسیر فعلی حركت كرد و به هرگونه نظری مانند نظر زیبا كلام در این باره توجه نشود.

وی با بیان اینكه به تازگی جراحی و عمل چشم كرده ام ،گفت: به همین دلیل متوجه درج چنین نامه‌ای در سایت نشدم وگرنه بدون شك از انعكاس آن در سایت قاطعانه جلوگیری می‌كردم.

فقیهی تاكید كرد هیچ نهاد و دستگاهی از ما درخواست برداشتن خبر را نكرد فقط سایت را فیلتر كردند.

مدیرمسئول سایت انتخاب در خاتمه در پاسخ به ایرنا كه علت فیلتر شدن توسط آنها پیگیری شده است ، گفت: موضوع را پیگیری كردم و با توجه توضیحات ارایه شده امیدوارم تا روزهای آینده این سایت رفع فیلتر شده و فعالیت خود را مجددا آغاز كند.

فراهنگ(4)**1355**1601**