مربي تيم واليبال شهرداري اروميه: بازي بد ما برابر شهرداري تبريز توجيهي ندارد

اروميه- ايرنا- مربي تيم واليبال شهرداري اروميه گفت: بازي بد و پراشتباه بازيكنان ما برابر تيم منسجم و يكدست شهرداري تبريز هيچ توجيهي ندارد.

ساسان خداپرست عصر يكشنبه پس از شكست 3 بر صفر تيمش برابر تيم شهرداري تبريز در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: در دور برگشت تغيير و تحولاتي در اين تيم رخ داده و در واقع هر بار لرزه اي بر پيكره اين تيم وارد شده است كه در امر نتيجه گيري تاثير فراواني دارد.

وي اظهار كرد: امروز بازي بسيار پراشتباه و ضعيغي مقابل تبريز ارائه داديم و از تمامي نفرات ذخيره و تعويض هاي خود براي حفظ روحيه تيم استفاده كرديم اما متأسفانه نتيجه اي نگرفتيم.

خداپرست افزود: بيشترين دليل باخت ما برابر تبريز، شكست دور رفت و سه ديدار دوستانه مقابل اين تيم بود و اين امر باعث شده بود آنان از نظر رواني سوار بر بازي باشند.

وي در پاسخ به اين سؤال كه چرا بازيكنان براي كسب نتيجه بي انگيزه شده اند؟ گفت: من اين حرف را به هيچ وجه قبول ندارم؛ چرا كه بازيكنان ما تمام توان خود را در زمين پياده مي كنند و هيچ بازيكني دوست ندارد در برابر شش هزار تماشاگر مشتاق، مغلوب از زمين بيرون بيايد.

مربي تيم واليبال شهرداري اروميه اظهار كرد: تيمي كه عادت به باخت پيدا مي كند و چندين بازي را پشت سر هم مي بازد نيازمند گذشت زمان و بازسازي روحيه است كه متأسفانه ما در اين موقعيت، زماني در اختيار نداريم.

خداپرست گفت: بازيكنان ما ترس از باخت دارند و با كوچكترين اشتباه تمركزشان به هم ريخته و موجب عدم نتيجه گيري مي شود.

تيم شهرداري اروميه در هفته شانزدهم ليگ برتر واليبال باشگاه هاي كشور از ساعت 17يكشنبه در سالن شش هزار نفري غدير اروميه ميزبان همنام تبريزي خود بود.

نظارت اين ديدار را محمدحسن خوشدل بر عهده داشت و محمد شاهميري و عليرضا قريب به عنوان داوران اول و دوم اين ديدار را قضاوت كردند.

7126**583**1504