تيم فوتبال الوند همدان اقتدار گذشته را ندارد

همدان- ايرنا- كارشناس فوتبال همدان وعضو كانون مربيان كشورگفت: تيم فوتبال الوند همدان صلابت و اقتدار فصل گذشته را ندارد و اكنون در خطوط مختلف داراي ضعف است.

'كمال عربيان' روز يكشنبه در گفت وگو باخبرنگار ايرنا در تشريح شكست الوند مقابل شهرداري بندرعباس در هفته شانزدهم ليگ دسته يك فوتبال كشور اظهار داشت: الوند در اين بازي به خصوص نيمه دوم عملكرد خوبي را به نمايش نگذاشت و شهرداري بندرعباس توانست از موقعيت هاي گلزني خود به خوبي استفاده كند.

وي اضافه كرد: مرتضي هاشمي زاده هافبك مياني شهرداري بندرعباس در اين بازي بسيار مطلوب عمل كرد و نقش بسيار موثري در كسب اين پيروزي داشت.

عربيان بيان داشت: تيم الوند در 11 هفته گذشته نتوانسته نتايج مناسبي كسب كند و در اين بازي نيز دچار ضعف در خطوط بود به طوريكه در بين خط مياني و حمله فاصله زياد بود و به هنگام نفوذ، هافبك هاي الوند ه خوبي از مهاجمان حمايت نمي كردند.

وي خاطرنشان كرد: الوند همدان در نيمه نخست مي توانست با استفاده از فضاي خالي پشت مدافعان حريف، نفوذ و سانتر از جناحين به گل برسد اما به خوبي انجام نگرفت و در نيمه دوم نيز شهرداري تيم برتر ميدان بود.

اين كارشناس فوتبال يادآور شد: بازيكنان الوند در انتقال توپ ضعيف عمل كردند و نتوانستند از فضاي ايجاد شده براي گلزني به خوبي عمل كنند ضمن اينكه در اين ديدار نوسان زيادي در مالكيت توپ داشتند.

وي افزود: دفاع شهرداري بندرعباس متزلزل بود و الوند مي توانست با استفاده از جناحين و نيز ارسال توپ هاي زميني و عمقي به گل برسد اما تاكتيك برنامه ريزي شده اي را از اين تيم مشاهده نشد تا در نهايت به شكست منجر شود. البته خط مياني شهرداري در نيمه دوم فشرده تر بازي كرد و با بهره مندي از پنج هافبك به خوبي توانست مالكيت توپ در ميانه ميدان را داشته باشد.

7520/551

سرخط اخبار استان‌ها