پرواز فوق العاده مسافران بازمانده از پرواز در كيش را به مقصد مي رساند

كيش- ايرنا- خبرنگار ايرنا ظهر يكشنبه كسب اطلاع كرد كه شركت هواپيمايي آسمان با در نظر گرفتن پرواز فوق العاده در تدارك بازگرداندن مسافران بازمانده از پرواز شب گذشته اين شركت از جزيره كيش به مقصد شيراز است.

مسافران پرواز شماره 3896 شركت هواپيمايي آسمان در مسير جزيره كيش به شيراز به دليل بدي آب و هوا در فرودگاه بين المللي شهيد دستغيب شيراز از اين سفر بازماندند.

شماري از مسافران اين پرواز كه قرار بود ساعت 22:35 از فرودگاه بين المللي كيش به شيراز حركت كند، پيگيري اين موضوع را از دفتر ايرنا در كيش خواستار شده بودند.

لغو اين پرواز به دنبال ابطال پرواز شماره 3895 ساعت 20:50 شركت آسمان از فرودگاه شيراز به مقصد كيش صورت گرفت.

اطلاعات دريافتي از آن حكايت دارد كه بارش برف و شرايط نامساعد جوي شامگاه شنبه فرودگاه شيراز، امكان پرواز در شرايط استاندارد و ايمن را از پروازهاي شماري از شركت هاي هواپيمايي سلب كرد و ابطال پروازها به پرواز شيراز-كيش-شيراز شركت آسمان محدود نبود.

خبرنگار ايرنا ظهر يكشنبه مطلع شد كه شركت آسمان در تدارك يك پرواز فوق العاده براي مسافران بازمانده از پرواز در شب گذشته در مسير شيراز به كيش و برعكس است.

بنا بر اطلاعات دريافتي، مسافراني كه در اين پروازها در قالب تور قصد سفر يا بازگشت از جزيره كيش را داشتند، شركت آسمان با نمايندگان آنها در تماس است و با ساير مسافران نيز در تماس مستقيم است و قرار است درباره پرواز فوق العاده اطلاع رساني لازم صورت گيرد.

كسب اطلاع خبرنگار ايرنا از آن حكايت دارد كه پروازهاي فرودگاه بين المللي شهيد دستغيب شيراز در روز يكشنبه در شرايط عادي در حال انجام است و از اين رو پروازهاي امروز از جمله در مسير شيراز-كيش-شيراز صورت خواهد گرفت. ك/3

2026

سرخط اخبار استان‌ها