زندگي همين جاست در شبهاي زمستان از سيماي سمنان پخش مي شود

سمنان - ايرنا - روابط عمومي سيماي مركز سمنان اعلام كرد : برنامه شبهاي زمستان 92 با سري جديد مجموعه زندگي همين جاست آغاز شده و ميزبان هم استانيها است.

به گزارش روز پنجشنبه اين روابط عمومي زندگي همين جاست يك برنامه شبانگاهي است كه به تهيه كنندگي احمد خراساني و كارگرداني حسين سنگسري بصورت زنده و در 48 قسمت 60 دقيقه اي از يكشنبه الي چهارشنبه شبهاي زمستان از ساعت 21 الي 22 با رويكرد اجتماعي ، اقتصادي ، علمي و فرهنگي با نگاهي به سبك زندگي به روي آنتن رفته است.

اين برنامه هر شب به يك موضوع خاص مي پردازد و آن را مورد بررسي قرار مي دهد.

از آيتم هاي اين برنامه مي توان به لذت آموختن (معرفي اساتيد دانشگاه و بررسي زندگي اجتماعي و عملي آنها)، اون روز يادته (ذكر خاطراتي از معلمان بازنشسته قديمي از زبان دانش آموزان آنها)، دور هم باشيم ( معرفي زوجهاي موفق در زمينه كسب و كار)، نوا و نما ( پخش موسيقي هاي خاطره انگيز ايراني همراه با تصاوير استان)،نمايش هاي كوتاه با موضوع سبك زندگي ، بازي با شن و ماسه و امروز چه خبر است اشاره كرد.

طرح اين برنامه توسط بانو احساني تهيه شده است و مجري آن عليرضا امينيان با تصويربرداري پوريا حيدري، صدابرداري مهدي جرجاني و دستياران تهيه ابوالفضل خدابنده لو و بانو احساني و نيز طراح دكور محسن رامه ارائه مي شود.ك/1

599/608

سرخط اخبار استان‌ها