۴ دی ۱۳۹۲،‏ ۱۳:۴۷
کد خبر: 80966752
۰ نفر
دولت عراق و سوژه جدیدی به نام اجساد منافقین

بغداد- ایرنا- یك مقام آگاه گفت: اجساد منافقین ‌بلاتكلیف بر روی دست دولت عراق مانده و سركردگان این فرقه سراغی از اجساد كشته شدگان شان نمی گیرند.

وی كه خواست نامش فاش نشود، روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار اعزامی ایرنا به عراق گفت:این اجساد مربوط به اعضای فریب خورده گروهك تروریستی منافقین از جمله 10 نفر از مسئولان این فرقه و اعضای شورای رهبری این گروهك است كه در فراموشخانه اشرف به هلاكت رسیده اند.

در جریان درگیری های روز 10 شهریور ماه امسال مردم و مجاهدین عراقی با شماری از ساكنین فراموشخانه اشرف در استان دیالی شماری از اعضای این گروهك به هلاكت رسیدند.

مقام آگاه در ادامه گفت: در میان این اجساد جنازه ' زهره قائمی' مسئول منافقین در عراق و 'گیتی گیوه ‌چیان' مسئول اطلاعات و عملیات فرقه تروریستی رجوی به چشم می خورد.

این مقام آگاه توضیح داد: همچنین در میان به هلاكت رسیدگان این گروهك تروریستی جنازه های 'خوش نویس' مسئول طراحی و برنامه ریزی منافقین ،'نیكنام'(استراتژیست منافقین)، سید احمدی (متخصص تخلیه تلفنی و شنود رادیویی)، میترا باقرزاده، ژیلا طلوع، فاطمه كامیاب، مریم حسینی، مجید شیویاری و عظیم نارویی به چشم می خورد.

وی اضافه كرد:‌ همچنین اجساد متعفن رحمان منانی، حسن جباری، سعید اخوان، حسین رسولی، ناصر حبشی، علی ‌اصغر مكانیك، علی محمودی، ابراهیم اسدی، مهدی فتح ‌الله ‌نژاد، علیرضا خوشنویس، محمدرضا صفوی، حمید باطبی، احمد بوستانی، احمد وشاق، قاسم رضوانی، قباد سعیدپور، ناصر سرابی، حسین مدنی، اردشیر شریفیان، فریبرز شیخ‌ الاسلام، ذكریا پورمحمدی، یاسر حاجیان و حسن غلام‌پور در میان این جنازه ها به چشم می خورد.

برخی منابع آمار اجساد مزبور را 42 و برخی دیگر 50 جسد اعلام می كنند.

اجتمام(4)**7029**1436