لایحه پیشنهادی تعرفه عوارض محلی شهرداری سنندج تحویل شورای شهر شد

سنندج - ایرنا - سرپرست شهرداری سنندج گفت: لایحه پیشنهادی تعرفه عوارض محلی سال 93 شهرداری سنندج، جهت تصویب، تقدیم شورای شهر شد.

كامیاب شادمان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این لایحه بعد از 500 ساعت كار در جلسات متعدد با حضور كارشناسان مجرب استانداری، اعضاء كمیسیون بودجه شورای شهر و كارشناسان شهرداری، تهیه و جهت تصویب، تقدیم شورای شهر شده است.

وی گفت: در راستای حمایت و تشویق شهروندان به ساخت و ساز قانونی، لایحه تعرفه عوارض محلی سال 93 نسبت به سال گذشته، تغییری آنچنانی نداشته است.

به گفته وی شهروندان در خصوص مواد لایحه تعرفه عوارض محلی می توانند پیشنهادات خود را تا اواسط دی سال جاری به اداره درآمد شهرداری مركزی ارسال كنند و موارد پیشنهادی پس از بررسی جهت تصویب به شورای شهر ارسال خواهد شد.

سرپرست شهرداری سنندج اظهار كرد: پس از تصویب لایحه تعرفه عوارض محلی توسط شورای شهر و مراجع قانونی، بهمن ماه جاری در نشریات محلی چاپ خواهد شد و به صورت كتابچه نیز تهیه و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

وی با بیان اینكه لایحه تعرفه عوارض محلی شهرداری جزء مهمترین و اصلی ترین منبع درآمدی و تامین تحقق بودجه سالانه به شمار می آید ابراز امیدواری كرد شهروندان با مشاركت و همكاری موثر در پرداخت عوارض علاوه بر تحقق حداكثری بودجه و درآمدهای شهرداری، موجب تسریع در روند توسعه و عمران شهری شوند.ك/3

7348/533

سرخط اخبار استان‌ها