۲۳ آذر ۱۳۹۲،‏ ۱۲:۱۷
کد خبر: 80950159
۰ نفر
مسافران وحشت در لیبرتی

بغداد – ایرنا – اردوگاه اشرف نزدیك بغداد مركز سه دهه همكاری منافقین با ارتش و گارد صدام در جنگ علیه ایران، كشتار شیعیان و كردهای عراقی، عملیات تروریستی و جاسوسی های ضدایرانی و سپس فراموشخانه منافقین، چندی پیش تخلیه شد، ولی وحشت درون گروهكی علیه بازماندگان این گروهك هنوز ادامه دارد.

یك عضو جدا شده از شورای سركردگان منافقین گفت: سرعت مغزشویی در كمپ ترانزیتی و موقت لیبرتی محل اسكان سه هزار و 100 نفر از منافقین بسیار وحشتناك است.

مریم سنجابی در گفت و گو با خبرنگار اعزامی ایرنا به عراق، گفت: در این كمپ تمام اعضای مرتبط به لایه های مختلف شورای رهبری فرقه رجوی مسلط به تمام تكنیك‌های شستشوی مغزی هستند.

وی توضیح داد: این افراد مورد اعتماد سركرده گروهك تروریستی نفاق با استفاده از روش های مغزشویی كنترل ذهن، متقاعد سازی اجباری، بهره‌كشی از ذهن، ذهن جویی، كنترل فكر و اصلاح فكر به فرآیند تغییر غیرارادی و ناآگاهانه ارزش‌ها، باورها، احساسات و هیجانات اعضای فریب خورده در گروهك تروریستی منافقین ساكن در كمپ لیبرتی می پردازند.

این عضو جدا شده از شورای رهبری فرقه تروریستی رجوی ادامه داد: هم اكنون این افراد با استفاده از فشار روانی بر نیروها، فاكت نویسی و برگزاری انواع نشست‌ها از قبیل نشست های جاری، غسل هفتگی، تعیین تكلیف، حاضر و پرچم، ساكنان كمپ ترانزیتی لیبرتی را آزار می دهد.

سنجابی اضافه كرد: هم اكنون در اردوگاه ترانزیت لیبرتی یك دیوار بلند بتون آرمه به اسم تبلیغات ایجاد كرده اند كه اجازه نمی دهد اخبار و یا اطلاعاتی از بیرون به این اردوگاه ترانزیت نفوذ كند.

وی گفت: در این اردوگاه هرچه هست فقط تبلیغات مسموم و تلقینات سران و فرماندهان گروهك تروریستی منافقین برای جلوگیری از فرار و ماندن اعضای در این كمپ است.

این عضو جدا شده از شورای رهبری فرقه رجوی ادامه داد: برگزاری نشست های مختلف تشكیلات، نشست سیاسی و طمعه به دلیل افزایش موج نارضایتی اعضا به عنوان یك اهرم سركوب عرصه را بر ساكنان این اردوگاه تنگ كرده به طوری كه برگزار كنندگان این نشست ها در پاسخ به ساكنان لیبرتی می گویند هدف از برگزاری این جلسات این است كه تشكیلات را محكم كنیم.

وی گفت: آنان آنقدر روی ذهن افراد كار می كنند كه احساس كنند یكی از سربازانی هستند كه به سمت جامعه بی طبقه توحیدی در حال حركت هستند.

سنجابی افزود: در اردوگاه ترانزیت لیبرتی این نشست ها را آنقدر ادامه می دهند كه افراد احساس كنند تنها نقطه امید ملت هفتاد و چند میلیونی ایران به آنها است و سرنوشت تمام ایران و ملت ستم دیده آن در لیبرتی و مقاومت آنان نهفته است.

لیبرتی یا حریه پایگاهی نظامی در نزدیكی فرودگاه بین المللی بغداد پایتخت عراق است كه هم اكنون به عنوان اردوگاه ترانزیت و موقت اسكان اعضای سازمان مجاهدین خلق(منافقین) از آن استفاده می‌شود.

اجتمام(4)7029**1558