بهره برداری از طرح های پدافندی در شرق كشور

تهران- ایرنا- چند طرح پدافندی در منطقه پدافند هوایی شرق كشور با حضور امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)، امیر سرتیپ اسماعیلی ضمن بازدید از منطقه پدافند هوایی شرق، از جمله طرح های به ثمر رسیده فنی و عملیاتی در این منطقه را افتتاح خواهد كرد.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق كشور، سفر امیر سرتیپ اسماعیلی به این منطقه را در راستای تحقق اشراف صد در صدی پدافند هوایی بر آسمان كشور اعلام كرد و افزود: فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش همچنین انواع سامانه های پدافندی موجود در منطقه پدافند هوایی شرق را مورد ارزیابی و بهره برداری عملیاتی قرار می دهد.

امیر سرتیپ دوم اسدی، یادآور شد: این طرح های پدافندی در راستای ارتقای سطح عملیاتی منطقه پدافند هوایی شرق، پیش بینی شده اند.

وی با بیان این كه پدافند هوایی حتی یك درصد ضعف را بر نمی تابد و برای رفع ضعف ها به صورت شبانه روزی فعالیت می كند، اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران نیز همانند سایر كشورها تمامی دستاوردها و توانمندی های مهم خود را رسانه ای نمی كند.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق ادامه داد: دستاوردهای مهم این سفر در راستای تداوم و تحكیم امنیت هوایی كشور است كه از پی فعالیت و اقدامات شبانه روزی فرزندان ملت بزرگ ایران در قرارگاه پدافند هوایی به عرصه ظهور می رسد.

اجتمام(1)**9105**1478

سرخط اخبار سیاست