۱۳ آذر ۱۳۹۲،‏ ۱۳:۱۰
کد خبر: 80935403
۰ نفر
فرابورس در فدراسیون بورس‌های اروپایی و آسیایی

تهران - ایرنا - مدیر عامل فرابورس گفت: جلسه مدیران اجرایی FEAS با حضور اعضای فدراسیون تشكیل و طی آن با درخواست عضویت كامل فرابورس در فدراسیون بورس‌های اروپایی و آسیایی موافقت شد.

امیر هامونی كه هم اكنون در نوزدهمین مجمع سالانه FEAS در مسقط عمان به سر می‌برد، از عضویت كامل فرابورس در فدراسیون بورس‌های اروپا و آسیا(FEAS) خبر داد و افزود: جلسه مدیران اجرایی فیاس با حضور اعضای فدراسیون تشكیل شد و طی آن با درخواست عضویت كامل فرابورس در فدراسیون بورس‌های اروپایی و آسیایی موافقت شد.

به گفته وی عضویت در فیاس می‌تواند به سه شكل عضویت كامل، عضویت وابسته و عضویت مربوط باشد كه فرابورس به عضویت كامل این فدراسیون درآمده است.

هامونی با بیان اینكه، مجمع عمومی شامل همه اعضای فدراسیون است و حداقل سالی یك ‌بار تشكیل می‌شود، خاطر نشان كرد: هدف فدراسیون، ایجاد شرایطی برای توسعه بازارهای داخلی، بهبود همكاری و هماهنگ سازی بازارهای اروپا، آسیا و حوزه دریای مدیترانه است و عضویت فرابورس در این فدراسیون علاوه بر آنكه نقطه عطفی در كارنامه این شركت محسوب می‌شود، آغازی برای حضور پر رنگ‌تر فرابورس در عرصه بین‌المللی نیز خواهد بود.

اقتصام(1)**9141/1594