۱۱ آذر ۱۳۹۲،‏ ۱۸:۲۱
کد خبر: 80932867
۰ نفر
استقبال دانشجویان از استعفای رییس دانشگاه

قزوین-ایرنا- عده ای از دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین، پس از شنیدن خبر استعفای دكتر «عبدالعلی آل بویه لنگرودی» رییس این دانشگاه، با پخش شیرینی، از این استعفاء، استقبال كردند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، دكتر آل بویه با انتشار نامه ای سرگشاده به وزیر علوم تحقیقات و فن آوری، از سمت خود استعفا كرد.

تعداد زیادی از دانشجویان پس از اطلاع از استعفای آل بویه با حضور در محوطه دانشگاه بخاطر این استعفا به شادی پرداختند و از وزیر علوم بخاطر اعزام هیات نظارت، تشكر كردند.

خبر استعفای رییس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) همزمان با پایان یافتن ماموریت دو روزه هیات نظارت وزارت علوم تحقیقات و فناوری در این دانشگاه، منتشر شد.

هیاتی از سوی دكتر رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز شنبه برای بررسی جامع وضعیت دانشگاه و تهیه گزارشی كامل از مشكلات و نحوه عملكرد مدیریت دانشگاه و بخش های مختلف، در این دانشگاه مستقر شد.

یك مقام آگاه در این باره به ایرنا گفت كه این هیات در مدت استقرار دو روزه خود، جلساتی فشرده با اعضای هیات علمی، هیات رییسه، كارمندان و دانشجویان دانشگاه به صورت جمعی و خصوصی برگزار كرد تا نظرات آنان را دریافت كند.

این منبع افزود: روز شنبه جمعی از دانشجویان با تجمع در محوطه دانشگاه، شعارهایی علیه ریاست دانشگاه، معاون فرهنگی و مسئول حراست دانشگاه سر دادند و خواستار دیدار با هیات اعزامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شدند.

پیشتر عده دیگری از دانشجویان با تهیه طوماری كه به امضای حدود دو هزار دانشجو رسیده بود، از وزیر علوم خواستار بركناری رییس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) شده بودند.

7388/ 614/506 /1610