۱۰ آذر ۱۳۹۲،‏ ۱۳:۳۱
کد خبر: 80930477
۰ نفر
سامانه بازديد مجازي دانشگاه صنعتي شريف راه اندازي شد

تهران -ايرنا - سامانه بازديد مجازي دانشگاه صنعتي شريف توسط دانشجويان و فارغ التحصيلان دانشگاه در قالب گروه هاي آگيرا و پانوپيك راه اندازي شد.

به گزارش ايرنا از دانشگاه صنعتي شريف ، تصاوير به نمايش درآمده در اين سامانه با قابليت چرخش 360 درجه در هريك از موقعيت هاي تصويري ارايه شده اند و اين امكان را به كاربران مي دهد كه بدون نياز به حضور فيزيكي دسترسي كامل به تمامي دانشكده ها، اماكن و تسهيلات عمومي دانشگاه شريف داشته باشند.

به گفته مجريان اين سامانه ، نرم افزار بازديد مجازي دانشگاه صنعتي شريف بهترين و كامل ترين تور مجازي است كه تاكنون توسط دانشگاه هاي داخل كشور بر اساس استاندارد HTML5 ارايه شده و دسترسي به تمام دانشگاه از طريق اين سامانه به دو زبان فارسي و انگليسي امكان پذير است .

براساس اين گزارش ، اين نسخه در عين حال، نسخه نهايي تلقي نمي شود و همواره اصلاحات و امكانات جديدتري از جمله افزودن نقشه سه بعدي دانشگاه و پروژه هاي جديد عمراني، نماي داخلي دانشكده ها و آزمايشگاه ها در دستور كار قرار دارد.

علاقه مندان براي بازديد اين سامانه مي توانند از انواع تلفن هاي همراه و تبلت ها با سيستم عامل iOS، Android، Windows Phone به صورت آنلاين با وارد كردن نشاني http://vtour.sharif.edu استفاده كنند.

علمي (1)**1354**1581