۱۹ آبان ۱۳۹۲،‏ ۱۵:۴۱
کد خبر: 80899368
۰ نفر
داود احمدي نژاد: محمود احمدي نژاد را از لادن رها كردند

تهران - روزنامه ابتكار با انتشار خبري در باره رخدادهاي مربوط به ساختمان لادن به نقل از داود احمدي‌نژاد برادر رييس جمهور سابق ايران نوشت كه محمود احمدي نژاد ديگر در ساختمان لادن مستقر نيست.

وي در پاسخ به اين پرسش كه ”آيا از جلسات محمود احمدي‌نژاد در ساختمان لادن خبر داريد؟'، اظهار كرد: ايشان الان در لادن هم نيستند، به سلامتي؛ راحت باشيد. گويا از لادن رهايشان كردند.

خبرنگاران از داوود احمدي‌نژاد پرسيدند كه”اين صحبت شما به چه معناست؟ يعني ايشان را بيرون كردند؟' وي پاسخ داد: گفتند ساختمان لادن را براي مأموريت قبلي نياز داريم.

شنيده‌ها حاكي است ساختمان لادن، محل استقرار محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور سابق، از سوي دولت يازدهم فروخته شد.

عصر خبر نيز با انتشار اين خبر نوشت: گويا ساختمان لادن كه در حال حاضر در اختيار تشكيلات دفتر رييس‌جمهور سابق است، به قوه قضائيه واگذار شده است.

گفته مي‌شود دولت روحاني ساختمان ديگري را براي استقرار رييس‌ جمهور سابق به احمدي‌نژاد معرفي كرده است.

انتخاب نيز در اين باره نوشت: محمود احمدي نژاد كه پس از اتمام دوره رياست جمهوري خود، يكي از بهترين ساختمان هاي دولت را كه در ميدان ونك تهران واقع شده، به عنوان دفتر خود انتخاب كرده بود، اكنون در حال نقل مكان به يكي از ساختمان هاي بنياد مستضعفان در ولنجك است.

گرچه بنابر روايت رسانه‌هاي حامي وي، ساختمان لادن به دليل كمبود بودجه دولت در حال فروش مي‌باشد، اما به نظر مي‌رسد محمود احمدي نژاد تمايل دارد كه در ساختماني معتلق به بنياد مستضعفان مستقر شود.

1610