۱۰ تیر ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 8089013
۰ نفر
رئیس کمیته مردمی مبارزه با محاصره نوار غزه: فعالیت گذرگاه های نوار غزه چندان امیدوارکننده نیست ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/04/10 سیاسی.فلسطین.غزه تهران - رییس کمیته مردمی مبارزه با محاصره نوار غزه تاکید کرد: قرائن و شواهد نشان می دهد، فعالیت گذرگاه های مرزی نوار غزه مثبت و امیدوار کننده نیست.
به گزارش گروه اخبار صوتی و تصویری ایرنا، جمال الخضری در سخنانی مطبوعاتی که نسخه ای از آن روز دوشنبه به مرکز اطلاع رسانی فلسطین نمابر شد، افزود: ساکنان نوار غزه که از یک سال پیش به محاصره درآمده اند، امیدوار بودند، طی چند روز آینده شماری تحولات مثبت صورت بگیرد.
این مسوول فلسطینی گفت: تمامی گذرگاه های نوار غزه به جز گذرگاه های صوفا و ناحل عوز بسته است و ما نگرانیم که در روزهای آتی این دو گذرگاه نیز بسته شود و پیامدهای ناگواری به دنبال آورد.
الخضری با تاکید بر لزوم تحرک جهانیان برای ملزم کردن تل آویو به گشودن تمامی گذرگاه های مرزی نوار غزه به منظور وارد کردن کالا و نیازهای اساسی منطقه، متذکر شد: عاقلانه نیست که ارتش اسراییل مایجتاج شهروندان فلسطینی و کارخانه های آنان را به کنترل خود درآورد.
صویر1549**1880** شماره 136 ساعت 14:10 تمام

سرخط اخبار جهان