۱۲ آبان ۱۳۹۲،‏ ۶:۵۸
کد خبر: 80887024
۰ نفر
مردم سالاري در يك نگاه

تهران- روزنامه مردم سالاري در شماره روز يكشنبه در تيتر يك خود به نقل از 'علي اكبر ناطق نوري' نوشت: جزو جناح راست نيستم؛ سردسته اصلاح طلبان نخواهم شد.

***

اين روزنامه ادامه داد:ماه‌ها بود در مورد بازگشت علي اكبر ناطق نوري، رييس مجلس پيشين و محافظه كار به عرصه سياسي در محافل مختلف به گوش مي‌رسيد كه عمدتا اين نوع گمانه‌زني‌ها تكذيب شد يا به نتيجه عملي نرسيد.

به نوشته مردم سالاري؛ناطق‎نوري با اشاره به بحث‎هاي به وجود آمده درخصوص حضور وي در انتخابات مجلس آينده گفت:من با جناح راست شناخته شده‌ام كه مارك اشتباهي است، اما به عنوان سردسته اصلاح‌طلبان به ميدان نخواهم آمد.

***

' زنجيره انساني در اعتراض به انتقال آب كارون ' ديگر تيتر صفحه اول مردم سالاري است كه با عكس در اين صفحه بدان پرداخت شده است.

اين روزنامه افزود : چهارمين زنجيره نمادين مردم اهواز در حمايت از كارون و اعتراض به طرح انتقال آب از سرچشمه‌هاي كارون شامگاه جمعه در امتداد اين رودخانه برگزار شد.

به گزارش مردم سالاري مردم اهواز در اعتراض به طرح انتقال آب از سرچشمه‌هاي كارون در حاشيه رودخانه كارون تجمع كردند.

***

روزنامه مردم سالاري در مطلب ديگري در اين صفحه آورده است؛ آيت‌الله ' يوسف صانعي ' در اعتراض به جريان تخريب بيت امام خميني(ره) گفت : علاقه خانواده امام به پدربزرگشان به مراتب بيشتر از ديگران است.

اين روزنامه افزود: آيت‌الله صانعي با قدرداني از دفاع آيت‌الله‌ صافي گلپايگاني از بيت حضرت امام(س)، به جريان تخريب‌كننده بيت بنيانگذار جمهوري اسلامي اعتراض كرد و گفت: علاقه خانواده امام به پدربزرگشان به مراتب بيشتر از علاقه همه آقايان است حالا شما علاقمند شده‌ايد و آنها دشمن؟

***

'بازداشت غيرقانوني و افترا اتهامات جديد سعيد مرتضوي' مطلب ديگري كه مردم سالاري به آن توجه كرده است.

**

سرمقاله امروز مردم سالاري به قلم ' حميدرضا آصفي' با عنوان جهان و تغيير در ايران است.

سخنگوي پيشين وزارت امور خارجه در اين مطلب شرايط سياسي حال حاضر را بررسي كرده است.

**

مردم سالاري در صفحه سياسي نيز نوشت: 'اسحاق جهانگيري' : برخي نمي خواهند دولت در سياست خارجي توفيق يابد.

معاون اول رئيس‌جمهور اظهار كرد: گروه‌هايي در داخل و خارج از كشور نمي‌خواهند اين دولت در زمينه تعامل با دنيا و سياست خارجي به توفيقات خوبي دست پيدا كند.

**

در صفحه اجتماعي مردم سالاري هم مي خوانيم؛ ' از پيشنهاد معرفي يك زن براي وزارت ورزش تا گزارش شكاف جنسيتي'

1027**