تور اجراي كنسرت حسين عليزاده و گروه هم آوايان به گيلان رسيد

رشت - تور اجراي كنسرت حسين عليزاده و گروه هم آوايان به گيلان رسيد .

رييس روابط عمومي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان ضمن اعلام اين خبر افزود : كنسرت گروه موسيقي هم آوايان به سرپرستي حسين عليزاده و حضور چهار خواننده در شهر رشت شب نخست خود را پشت سر گذاشت و امشب نيز در مجتمع فرهنگي هنري خاتم الانبياي(ص) رشت به اجرايي ديگر مي پردازند .

' قاسم مصفا ' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود : تور كنسرت‌هاي شهرستان گروه موسيقي هم آوايان به سرپرستي حسين عليزاده با حضور چهار خواننده شامل محمد معتمدي ، پوريا اخواص ، راحله برزگري و صبا حسيني برگزار مي‌شود .

وي ادامه داد : به دنبال استقبال مخاطبان از كنسرت‌ گروه هم آوايان به سرپرستي حسين عليزاده در تهران ، اين گروه در شهرهاي مختلف ايران از جمله شهر رشت به اجراي برنامه مي پردازد .

وي اظهار كرد : نوازندگي تار و شورانگيز را حسين عليزاده با تار و شورانگيز ، تمبك و سازهاي كوبه اي را پژمان حدادي ، نوازندگي سه تار را علي بوستان ، نوازندگي ني را سيامك جهانگيري ، نوازندگي كمانچه را سينا جهان آبادي ، نوازندگي دف و سازهاي كوبه اي را بهنام ساماني ، نوازندگي عود را نگار بوبان ، نوازندگي قانون را پريچهر خواجه ، نوازندگي تار را رادمان توكلي ، نوازندگي بم تار را سياوش برهاني و نوازندگي قيچك را محمد انشايي برعهده دارند .

مصفا افزود : كنسرت ياد شده هر شب در دو اجرا و در ساعتهاي 18 و 21 برگزار مي شود .

حسين عليزاده ، زاده يكم شهريور 1330 در تهران ، آهنگ‌ساز، رديف دان ، پژوهشگر و نوازنده تار و سه تار مطرح كشور؛ و از چهره هاي تحسين شده موسيقي فيلم درايران است . ك/3

1881/604

سرخط اخبار استان‌ها