رییس قوه قضاییه وارد فرودگاه ارومیه شد

تهران - آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه صبح چهارشنبه برای بررسی مسایل قضایی استان آذربایجان غربی در قالب سفری دو روزه به همراه مسئولان عالی قضایی وارد فرودگاه ارومیه شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، بررسی مسایل قضایی و دیدار با مسئولان، قضات و كاركنان دادگستری استان آذربایجان غربی از جمله برنامه های رئیس قوه قضائیه در این سفر است.

بر اساس این گزارش، آیت الله آملی لاریجانی در این سفر علاوه بر بررسی مسایل قضایی استان آذربایجان غربی و آشنایی نزدیك با عملكرد دادگستری استان، با روحانیون، نخبگان حوزوی و دانشگاهی، خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و سایر قشرهای مردمی استان آذربایجان غربی دیدار خواهد كرد.

تعدادی از مسئولان عالی قضایی به نمایندگی از رئیس قوه قضاییه با حضور در شهرستانها ضمن دیدار با مردم، در جمع قضات، مسئولان و كاركنان دستگاه قضایی استان حاضر خواهند شد و به بررسی مشكلات قضایی مناطق خواهند پرداخت.

عصر روز پنج شنبه نتایج این سفر در جلسه مسوولان قضائی بررسی می شود.

رئیس قوه قضائیه دقایقی دیگر با حضور در گلزار شهدای شهر ارومیه ضمن قرائت فاتحه ، یاد و خاطره شهدای این شهر را گرامی می دارد و قرار است در جمع خانواده شهدا سخنرانی كند.

دادستان كل كشور، رییس دیوان عالی ، رییس دیوان عدالت اداری، رییس سازمان بازرسی، رییس دادگاه عالی انتظامی قضات، رییس سازمان ثبت، رییس سازمان زندان ها، رییس سازمان پزشكی قانونی و تنی چند از مسوولان عالی قضائی آیت الله لاریجانی را در این سفر همراهی می كنند.

اجتمام(2)**9140**1580

سرخط اخبار جامعه