خدمت به مردم سرلوحه برنامه كاري نيروي انتظامي است

دزفول- فرمانده انتظامي شهرستان دزفول ، مردمداري و خدمت به مردم را در صدر وظايف نيروي انتظامي برشمرد و گفت: شاخص و سرلوحه كاري نيروي انتظامي مردمداري است.

به گزارش خبرنگار ايرنا سرهنگ 'احمدچنداز' روز سه شنبه در آيين نماز وحدت ادارات و دستگاههاي اجرايي شهرستان دزفول افزود: وظيفه نيروي انتظامي تنها خدمت به مردم است.

وي مردمداري را اولويت نخست وظايف اين نيرو برشمرد و افزود: توجه به مسايل و مشكلات مردم و نيز خدمت به مردم چنان در نيروي انتظامي از اهميت برخوردار مي باشد كه قانون مداري و عمل به وظايف در رتبه بعدي است.

وي تلاش شبانه روزي ماموران انتظامي در راستاي برقراري نظم وامنيت در جامعه را وظيفه ذاتي اين نيرو عنوان كردوگفت: ماموران انتظامي با اعتقاد و باور قلبي 24 ساعته در خدمت مردم بوده و در اين راستا از هيچ كوششي دريغ نمي كنند.

فرمانده انتظامي دزفول در ادامه به تشريح ويژگي هاي پليس در نظام اسلامي پرداخت و گفت: آنچه كه نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران را از نيروي پليس ساير كشورها متمايز كرده ، اعتقادات و باورهاي ديني است.

سرهنگ چنداز گفت: پليس در ساير كشورها حتي در كشورهاي اسلامي كه بر اساس باور ديني اداره مي شوند صرفا يك پليس اقتدار گراست.

حجت الاسلام مرتضي بيگدلي امام جمعه موقت دزفول نيز در آيين نماز وحدت كه در محل نماز خانه كلانتري شماره 11دزفول برگزار شد از عملكرد نيروي انتظامي در برقراري نظم و امنيت در جامعه قدرداني كرد.ك/2 648

سرخط اخبار استان‌ها