سربازان متاهل نیروی انتظامی سبد كالا می گیرند

مشگین شهر ، اردبیل - معاون نیروی انسانی ناجا گفت: سربازان متاهل ناجا بزودی سبد كالا می گیرند.

سردار محمدعلی آخوندی روز سه شنبه در آیین مشترك تحلیف و پایان دوره افسران ، درجه داران و سربازان وظیفه مراكز آموزش انتظامی شهید بیگلری مشگین شهر و شهید مدنی اصلاندوز در پادگان شهید بیگلری مشگین شهر افزود: هم اكنون بیش از 11 هزار و 500 سرباز متاهل در نیروی انتظامی خدمت می كنند.

وی گفت: برنامه هایی انجام شده كه سربازان متاهل با حمایت های مالی و اعطای مرخصی بیشتر در كنار خانواده های خود باشند.

وی افزود: با اجرای طرح آمایش سرزمینی ترتیبی اتخاذ شده تا در حد امكان تمام سربازان وظیفه در استان محل تولد خود به خدمت گمارده شوند و با اجرای این طرح تاكنون بیش از 65 درصد از سربازان در محل تولد خود بكار گرفته شده اند.

وی اظهار كرد: با هدف استفاده از تخصص های مشمولان تحصیل كرده طرح دیگری در دستور كار فرماندهی انتظامی كشور قرار گرفته و بر اساس آن تا دو ماه دیگر برای مشمولان فوق لیسانس حكم انتصاب صادر می شود.

وی با اشاره به این كه مردم پایه و اساس امنیت پایدار هستند گفت: توسعه امنیت پایدار در كشور در سایه مشاركت مردم عملی می شود و مشاركت مردم نیز برگرفته از اعتماد آنها به حاكمیت و نیروی انتظامی خواهد بود.

وی افزود: بر اساس آموزه های دینی پلیس خادم مردم و حكومت است و رفتار و كردار پلیس باید الگوی جامعه باشد.

به گزارش ایرنا ، در این آیین نماینده فراگیران مراكز آموزشی مفتخر به دریافت درجه شده و در پایان نیروهای مستقر در میدان از مقابل جایگاه رژه رفتند.

7117/594/530

سرخط اخبار استان‌ها