11 سريالي كه آي فيلم در ماه رمضان پخش مي كند

تهران - شبكه آي فيلم براي تداوم رقابت با شبكه هاي عرب زبان منطقه در ماه مبارك رمضان 11 مجموعه تلويزيوني را در جدول پخش خود قرار داده است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، «روز حسرت»، «سی‌امین روز»، «پرواز در حباب»، «شیدایی»، «رانت خوار كوچك»، «روزگار خوش حبیب آقا»، «این چند نفر»، «چك برگشتی»، «ملكوت» و «اشك‌ها و لبخندها» مجموعه هایی هستند كه از آی فیلم پخش می شوند.

تاكنون پخش مجموعه تلویزیونی «رانت خوار كوچك» از این شبكه آغاز شده است و این سریال هر روز ساعت 13 و 30 دقیقه به وقت تهران پخش می شود.

از 25 تیر ماه نیز قرار است پخش مجموعه تلویزیونی «روز حسرت» به كارگردانی سیروس مقدم آغاز شود؛ سریالی كه به مدت 15 روز میهمان این شبكه است و هر روز ساعت 13 و 30 دقیقه پخش می شود.

با پایان پخش این سریال، سریال طنز «روزگار خوش حبیب‌آقا» جایگزین آن می شود تا یك هفته مهمان خانه های مخاطبان آی فیلم باشد.

«این چند نفر» سریال دیگری است كه اكنون نیز هر روز ساعت 19 و 30 دقیقه از آی فیلم پخش می شود و پخش آن در ماه رمضان ادامه می یابد.

پخش اپیزودهایی از سریال «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» در شب های قدر، بخش دیگری از جدول پخش ماه رمضان آی فیلم را به خود اختصاص داده است.

البته این شبكه اكنون سریال «ستایش» ساخته سعید سلطانی را پخش می كند كه هر شب به جز پنج شنبه ها ساعت 22 و 30 دقیقه پخش می شود.

سریال طنز «چك برگشتی» به كارگردانی سیروس مقدم نیز از بیستم تیر ماه به جمع سریال های آی فیلم اضافه می شود تا هر شب ساعت 20 و 30 دقیقه پخش شود.

«شیدایی» سریال دیگری است كه جایگزین «چك برگشتی» خواهد شد و به جای سریال «ملكوت» كه اكنون ساعت 17 و 30 دقیقه پخش می شود نیز قرار است سریال «پرواز در حباب» جایگزین شود.

«اشك‌ها و لبخندها» سریال دیگری است كه در 11 قسمت از 21 تیر ماه پخش می شود و پس از آن مجموعه تلویزیونی مناسبتی «سی‌امین روز» در جدولت پخش قرار می گیرد تا هر روز ساعت 18 و 30 دقیقه پخش شود.

سریال «دست بالای دست» سریال دیگری است كه در 13 قسمت به زبان عربی دوبله شده است تا در ماه رمضان برای مخاطبان این شبكه برونمرزی كه از طریق دستگاه گیرنده دیجیتال نیز قابل دریافت است، پخش شود.

فراهنگ(2)2025**1588

سرخط اخبار فرهنگ