دادستان جديد عمومي وانقلاب شهرستان بويين زهرا منصوب شد

قزوين - طي حكمي از سوي رياست قوه قضاييه دادستان جديد عمومي و انقلاب شهرستان بويين زهرا منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری كل استان قزوین كه روز پنجشنبه به ایرنا نمابر شده، رییس كل دادگستری استان قزوین در مراسم تودیع و معارفه دادستانهای قدیم و جدید شهرستان بویین زهرا گفت: دادگستری رسالتهای متنوعی را برای ارایه خدمت به مردم دارد كه یكی از این رسالتهای مهم مشاركت در همه امور مردمی، سیاسی و فرهنگی است.

'جمال انصاری' اظهار كرد: در دادگستری بدنبال آن هستیم كه بتوانیم تمام شاخص هایی كه در مطالبات مردم وجود دارد پاسخ دهیم، كه پاسخ به این مطالبات نیازمند ساز و كار خاص و متفاوتی است.

وی گفت: اقدامات و نقش آفرینی حاكمیت در هر چشم انداز و در هر بخشی نیازمند برنامه ریزی دقیق و متفاوت و استفاده از ابزارهای متفاوت است.

این مسوول خاطرنشان كرد: تحول آفرینی در دستگاه قضایی و پاسخگویی سریع به مطالبات مردم نیازمند سیاستهای مدبرانه و متفاوت است.

انصاری در خصوص لزوم ایجاد امنیت در جامعه اظهار كرد: امنیت روانی یكی از نیازهای اساسی جامعه امروز است كه ایجاد آن معطوف به مساعدت، حمایت و راهبردهای دستگاه قضایی است، البته این دستگاه به تنهایی نمی تواند در سرنوشت مردم توفیقات جدی داشته باشد.

وی ادامه داد: نیازمند ان هستیم كه امنیت روانی را در همه جوانب اعم از اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی فراهم نماییم، زیرا نگاه دادگستری تنها نگاه پرونده ای نیست.

در پایان این نشست 'كاظم میرزایی' دادستان عمومی و انقلاب سابق تودیع و 'ابوالفضل محبی' به سمت دادستان جدیدعمومی و انقلاب شهرستان بویین زهرا منصوب شد.

7391/616

سرخط اخبار استان‌ها