فضاي امنيتي و سياسي شهرستان قشم در آستانه انتخابات مطلوب است

قشم – رييس دادگستري شهرستان قشم گفت:‌ در آستانه برگزاري انتخابات رياست جمهوري و شوراها فضاي شهرستان به لحاط امنيتي و انتظامي مطلوب و از لحاظ سياسي و اجتماعي پرشور و رقابتي است.

'محسن دلاوری' روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در آخرین جلسه ستاد پیگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی شهرستان قشم كه طبق قانون در محل دادگستری شهرستان تشكیل شد، مسئولان امنیتی، انتظامی و سیاسی مرتبط با انتخابات شهرستان بر حاكم بودن این فضا در شهرستان تاكید كردند.

وی با اشاره به اینكه این ستاد در كنار سایر مراجع قانونی مانند شورای تامین، هیات اجرایی و هیات نظارت انتخابات در خصوص انتخابات وظایفی را بعهده دارد، تصریح كرد: هرگونه تخلف در عرصه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه انتخابیه شهرستان قشم در این ستاد پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

به گفته وی رسانه ها نیز در انتقال فضای سالم انتخاباتی به افكار عمومی نقش مهمی برعهده دارند و بطور قطع انتشار درست و بموقع تحولات انتخاباتی از یك طرف می تواند به ایجاد شور و نشاط سالم سیاسی در جامعه كمك كند و از طرف دیگر آرامش خاطر را هم برای مردم و هم برای مسئولان ذیربط فراهم سازد.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا بطور همزمان روز جمعه 24خردادماه سال جاری همزمان با سراسر كشور در شهرستان قشم نیز برگزار می شود.ك/3

1871/668

سرخط اخبار استان‌ها