رييس هيات مديره باشگاه سپاهان اصفهان: استعفاي رحيمي پذيرفته نشد

اصفهان - رييس هيات مديره باشگاه فولاد مباركه سپاهان اصفهان گفت: هيات مديره اين باشگاه با استعفاي 'عليرضا رحيمي' از سمت مديرعاملي موافقت نكرد.

'محمد ترابیان' روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: علیرضا رحیمی بنا به دلایل شخصی با ارسال نامه ای به هیات مدیره باشگاه، خواستار كناره گیری از سمت مدیرعاملی شده بود كه با درخواست وی موافقت نشد.

وی افزود: رحیمی همچنان در سمت مدیرعامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان اصفهان فعالیت خواهد كرد و هیات مدیره باشگاه با رد استعفای رحیمی، بار دیگر حمایت خود را از وی اعلام كرد.

رییس هیات مدیره باشگاه فولاد مباركه سپاهان اصفهان، قهرمانی تیم سپاهان اصفهان در جام حذفی فوتبال باشگاه های ایران را به مردم شهر اصفهان و كاركنان این شركت تبریك گفت و افزود: بازیكنان سپاهان در دیدار نهایی جام حذفی باشگاه های ایران با شایستگی بازی كردند و با كسب عنوان قهرمانی توانستند دین خود را به مردم شهر اصفهان ادا كنند.

وی در باره ادامه فعالیت 'زلاتكو كرانچار' سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در این تیم اظهار كرد: دوست داریم به همكاری خود با كرانچار ادامه دهیم اما استمرار حضور این مربی در راس كادر فنی تیم سپاهان به نظر وی نیز بستگی دارد.

ت/7132/607

ورزشی. ** 1589 **