دو پايگاه عملياتي توسط قرارگاه معمار در نيكشهر راه اندازي شد

زاهدان- دو پايگاه عملياتي با نام شهيد شوشتري توسط قرارگاه شهيد معمار سپاه پاسداران در روستاهاي محترم آباد و خيرآباد بخش فنوج شهرستان نيكشهر راه اندازي شد.

به گزارش ایرنا، امام جمعه نیكشهر در مراسم افتتاح این دو پایگاه با اشاره به امنیت پایدار حاكم بر ایران اسلامی بویژه سیستان و بلوچستان و تاثیر آن در عمران و آبادانی منطقه، از تلاش نیروهای بسیج مردمی به عنوان پیشگامان در رسیدن به این مهم قدردانی كرد.

حجت الاسلام 'احمد لطفیان سرگزی' افزود: امنیت فقط با همكاری و همگامی مردم و همراهی با نیروهای نظامی و انتظامی برقرار خواهد شد.

وی اظهار داشت: پایگاه های عملیاتی قرارگاه شهید معمار سپاه علاوه بر برقراری امنیت موجب ایجاد اشتغال مردم بومی نیز شده است كه جای تشكر دارد.

سرهنگ 'محمد حیدری' فرمانده سپاه ناحیه نیكشهر نیز در این مراسم گفت: مردم شیعه و سنی نیكشهر سهم عمده ای در جبهه های نبرد حق علیه باطل داشته اند و پس از آن نیز بسیجیان این شهرستان همواره در تمامی برنامه ها حضوری فعال دارند.

به گزارش ایرنا، مولوی 'الیاس قاضی' به عنوان فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید شوشتری روستای محترم آباد و 'اسلام شیرانی' به عنوان فرمانده پایگاه عملیاتی شهید شوشتری روستای خیرآباد نیكشهر معرفی شدند.

قرارگاه شهید معمار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأمین امنیت 18 شهرستان از استان های كرمان و سیستان و بلوچستان را برعهده دارد.

معتمدان، روحانیون و اقشار مختلف بسیجی شهرستان نیكشهر حاضر در این نشست بار دیگر حمایت همه جانبه خود را از انقلاب و آمادگی خود را برای حضور در تمام صحنه های سیاسی و انقلابی بویژه انتخابات 24 خرداد اعلام كردند. ك/2

7307 / 653

سرخط اخبار استان‌ها