۹ اردیبهشت ۱۳۹۲،‏ ۱۷:۱۸
کد خبر: 80635589
۰ نفر
خسرو ابراهيمي نيا سرپرست فدراسيون قايقراني شد

تهران - 'خسرو ابراهيمي نيا' به عنوان سرپرست فدراسيون قايقراني ايران منصوب شد.

به گزارش ایرنا، این اقدام در نشست امروز مجمع فدراسیون قایقرانی در محل وزارت ورزش و جوانان صورت گرفت.

محمد شروین اسبقیان رییس فدراسیون قایقرانی اردیبهشت ماه سال گذشته به عنوان سرپرست فدراسیون قایقرانی جانشین احمد دنیامالی شده بود كه این كناره گیری با اعتراض ها و شكایت دنیامالی به مجامع آسیایی و بین المللی مشكلاتی را برای ورزش ایران و قایقرانی ایجاد كرد.

اسبقیان در نشست امروز مجمع فدراسیون قایقرانی استعفا كرد و به جای وی ابراهیمی نیا به عنوان سرپرست فدراسیون قایقرانی منصوب شد.

مجمع عمومی امروز فدراسیون قایقرانی برای بررسی تقویم سال 92 و ارائه گزارش های مالی برگزار شده بود كه تبدیل به مراسم خداحافظی اسبقیان از ریاست فدراسیون قایقرانی شد.

در این مجمع محمدشروین اسبقیان باارائه گزارشی ازكارخوداعلام كرد، اگر با رفتنش از فدراسیون مشكلات حل می‌شود علاقه دارد تا به طور رسمی استعفا دهد تا یكی از اهالی این رشته با حضور در فدراسیون قایقرانی مشكل ایران را حل كند.

خسروابراهیمی نیا كه هم اكنون ریاست كمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال را برعهده دارد، مسوولیت های مختلفی را در فدراسیون قایقرانی برعهده داشته است.

وی برای مدتی نایب رییس موقت فدراسیون قایقرانی بود و همچنین پیش از این به عنوان رئیس كمیته كانوپولو وعضو هیات رئیسه در فدراسیون فعالیت كرده است.

پیش از این اعلام شده بود كه كمیته بین المللی المپیك برای بازگشت برخی روسای بركنار شده فدراسیون ها ازجمله قایقرانی، كمیته ملی المپیك ایران را تحت فشار گذاشته است.

ورزشی**1346**1590